Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » A diákok nagyrésze várja a...

A diákok nagyrésze várja a digitális oktatást?

Figyelt kérdés

Nálunk az egyetemen minden nap felhozzák a témát a többiek, hogy mikor lesz már távoktatás, mikor lehet haza menni. Ilyenkor már mindenki a csütörtököt várja, hogy mit mondanak a kormányinfón. Tesiórára menet is egy csapat diák jött velem szemben, akik épp arról beszéltek, hogy holnap bejelentik a távoktatást és mehetnek haza. A tanár úgy köszönt el tőlünk, hogy "Akkor jövő héten találkozunk". Többen erre vigyorogva mondták, "nem olyan biztos az".

Ma már a kollégiumi szobatársam is felhozta, hogy holnap kormányinfó és reméli, hogy bejelentik a digitális oktatást.



2021. dec. 1. 16:44
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
72%
Hat en abszolút nem várom 🤷‍♀️
2021. dec. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
94%

Jóval a kormányinfó előtt kapnak az egyetemek fülest erről, hogy fel tudjanak készülni.

Ha a tanár azt mondja, hogy tali jövőhéten, akkor tali lesz.


Nálunk is sokan várják amúgy.

2021. dec. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
98%
Mi is várjuk az egyetemen, de már nem lesz. Másfél hét van aszorgalmi időszakból, az már végig lesz tolva. de a vizsgák egyébként nálunk már online lesznek (kivéve a záróvizsgákat). Mondjuk szerintem több értelme lett volna, ha pl egész félévben online, és vizsgázni bemegyünk, de mindegy, szerintem pont nem a vizsgaidőszak necces ebben az egészben. :D
2021. dec. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
99%
Nekünk csak a hétföi órákra lehet bemenni, de nem kötelezö. Online is be lehet jelentkezni. Szeretem is meg nem is. Szeretem, mert az odautat (1 ora) megsporolom, de nem szeretem, mert a gyakorlait feladatoknál nem tud a tanár körbemenni és segiteni. Márpedig az utobbi számomra nagyon hasznos.
2021. dec. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
98%
Nem tudjuk, senki sem mérte fel.
2021. dec. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
66%
Várja a halál. Budapesten vannak a barátaim, a párom, a munkahelyem, a kikapcsolódási lehetőségek. Hazaköltözve maradna a monoton otthonülés, a szülői ellenőrizgetés huszonévesen, az alig működő home office, a meg se tartott órák meg az indokolatlanul szopatós zh-k. Három oltásom van, nem járok bulizni, a munkahelyemen rendszeresen tesztelünk, úgyhogy az agyonajnározott társadalmi felelősségvállalásból talán jobban kiveszem a részem, mint egy-két buzgó digitálishívő. Lehet lepontozni.
2021. dec. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is mindenki ezen kattog, pedig levelező, egy hétvége van hátra a félévből, és a vizsgákat már online-ra tették. Állítólag egyelőre az a nézet magasabb körökben (EMMI), hogy kitartunk.
2021. dec. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
76%

#6: pont ezért nem költözöm haza és fizetem az albérletet. Menne rögtön a kertimunka, segits itt, segits ott MUNKAIDÖBEN, meg a hiradónézés…

Szeretem a szüleimet nagyon, minden nap beszélek velük, de jobb ez igy. Szeretem a függetlenséget majd 30 évesen.

2021. dec. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Ja, aztán ha albérletet fizetsz, sosem lesz saját lakásod, mert elmegy a pénz lakbérre
2021. dec. 1. 21:25
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Igen, csak még tanulok, hogy majd magasabb fizetés mellett jobban hitelképesebb legyek és vehessek magamnak egy normàlis házat, lakást.

Ha 5-600 nettót keresnék, sem tudnék egy normális lkást/házat venni 10-20 éven belül, mert az ingatlanárak jobban mennek fel, mint a fizetések.

-Szerintem-

2021. dec. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!