Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ha kivettem 2 ezret akkor...

Ha kivettem 2 ezret akkor abból lehet baj?

Figyelt kérdés
Ma órán találtam egy pénztárcát amiben volt 5 ezer és okmányok, OTP kártya és én ki vettem belőle 2 ezret és odaadtam a tanárnak! Már nagyon megbántam de megtörtént,többet nem csinálok ilyet
2021. dec. 6. 13:15
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
89%

Ha van kamera felvétel vagy a tulajdonosa tudja, hogy 5 ezer volt és rájön, hogy tevetted ki a 2 erzet akkor igen.


Hiszen ha valaki pénzt vesz ki egy pénztárcából és visszadoja a földre akkor abban nem marad pénz. Ilyen lekiismeretes tolvajok nincsenek.


A leglogikusabb opció, hogy te megtaláltad, picit kivettél belőle majd visszadtad.

2021. dec. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
13%
Nem gáz. Én örülnék a tulaj helyében. Így nem kell a kártyákat újra csináltatnia. Vedd úgy hogy ez volt a kezelési költség 😃
2021. dec. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
92%
Nem lesz baj, de legközelebb ne csinálj ilyet, 2 ezer forintért nem éri meg.
2021. dec. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
36%
Add oda a kétezrest is, és kérj bocsánatot! Akkor el van nézve. Egyébként, ha nem teszed, abban a tudatban élhetsz, hogy egy pitiáner, gerinctelen tolvaj vagy.
2021. dec. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
79%
Ne szólj semmit, nem tudják bizonyítani, hogy te vetted ki, gondolom nincsenek kamerák az osztályteremben. Legközelebb meg ne csinálj ilyet, főleg ne kétezer forintért.
2021. dec. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
39%
Jelentkezz te is Orbán haveri körébe.
2021. dec. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
9%
Remélem nem fotóztad be a 2 oldalát xD
2021. dec. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Andizsuzsi ***** válasza:
67%

"Vedd úgy hogy ez volt a kezelési költség 😃"


Ez szimpla lopás volt.

2021. dec. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer bevittem a rendőrségre egy telefont az út közepéről, majdnem hogy meglincseltek, hogy hogy képzeltem, hogy felveszem a földről ha nem az enyém.
2021. dec. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
22%

8,

Most miért?

Simán ki is vehette volna az összeset, és kidobta volna a kukába...

Van olyan mondás h ki mit talál övé :D

Ha eltűnt volna, akkor az igazi tulajának új kártyákat kellett volna csináltatni. Az asló hangon is + 5 ezrek.

Ehelyett a kérdező vissza szolgáltatta. Minden szolgáltatásnak ára lehet :)

Így mindenki jól járt.

Sőt ha az igazi tulaj pl busszal ment haza vagy ilyesmi, akkor abból a maradékból még jó eséllyel el tudja intézni.

Nem látok gondod én ebben az egészben :)

2021. dec. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!