Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért szívódik fel időről-időr...

Miért szívódik fel időről-időre a csoporttársam?

Figyelt kérdés

Már második éve járok egyetemre, és ott megismerkedtem egy lánnyal. Igaz, nem lettünk nagyobb barátok, de ha van közös óránk, és arra mindig együtt járunk. Viszont már másodszorra szívódik fel teljesen. Ez alatt azt értem, hogy nem jelenik meg órákon, vagy ha meg is jelenik, akkor késve, plusz letörli magát minden közösségi médiás felületről (facebook, instagram). Tavaly ez az online oktatás miatt nem volt szembetűnő, annyi, hogy egyszer csak nem tudtam neki írni messengeren, és az online órákon sem vett részt. De idén is egy csomó tárgyat nem tudott felvenni, mert nem teljesítette az előfeltételeiket.

Amúgy tök mosolygós lányról van szó, aki kívülről tök rendezettnek tűnik, nem tudom miért csinálja ezt, és most megint nincs is lehetőségem megkérdezni az okát. Néha-néha karikás szokott lenni a szeme, de egyébként nem tűnik gondterheltnek.

Szerintetek mi állhat a háttérben?



2021. dec. 10. 06:42
 1/4 anonim ***** válasza:
77%
Dolgozik mellette, vagy másik egyetemet csinál vagy a 100 éves nagymamáját ápolja. Sok minden lehet, de ezt nem tudhatjuk.
2021. dec. 10. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
42%
Lehet szerelmi banattol borderline-ig barmi. Azert a profil eltuntetes rapszodikus dramai idoszakokra utal igy oda-vissza.
2021. dec. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igazatok van, ez így nem sok mindent mond el, csak tök rossz ez így, hogy hónapokig beszélgetünk, együtt csináljuk a beadandókat, stb., aztán egyszer csak felszívódik, ráadásul már másodszorra. Idén nem kérdeztem meg az okát, de most már tényleg érdekelne, mert ő ráadásul ilyen extrán pörgő, mindig mosolygós lány volt, és nagyon nem gondoltam volna eddig, hogy ennek akár valami mentális oka is lehet. Na mindegy, majd talán vizsgaidőszak után megint felbukkan… Meg az is elég furcsa, hogy ennek nem is nagyon van előjele, most is két héttel a vizsgák előtt már be se járt órákra, holott korábban még ő motivált, hogy milyen jó itt lenni, stb.
2021. dec. 10. 16:51
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha te nem tudod, idegenek honnan tudnák?

A jelek szerint valamiféle akadályok miatt nem tud teljesíteni, ezért halasztott, vagy kimaradt, tudja fene.

Lehet családi ok, egzisztenciális ok, vagy mindkettő.

2021. dec. 13. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!