Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ezt félre értheti a lány...

Ezt félre értheti a lány csoporttársam?

Figyelt kérdés

Van egy lány csoporttársam, akit szimpatikusnak találok, illetve valamilyen szinten vonzónak is, viszont kezdetben csak beszélgetni szeretnék vele, ismerkedni. Egy kollégiumban vagyunk, konkrétan majdnem "szomszédok" a kollégiumi szinten, viszont nem tudom, mennyire lenne "tolakodó" megkérdezni tőle, hogy lenne-e kedve meginni egy csésze teát a közös konyhában, vagy a tanulószobában (senki nem használja kb.)


Órák előtt / után ritkán szoktunk beszélgetni egyébként.



2021. okt. 5. 15:27
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja igen, és fiú vagyok.
2021. okt. 5. 15:27
 2/9 anonim ***** válasza:
98%
Értheti is félre de nem is. Viszony és személy függő.
2021. okt. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha ismerkedni szeretnél, akkor ismerkedj bátran. Nem oylan fura dolog ám, ha nem egyből szobára hajtasz :D

Valószínűleg venni fogja a lapot, hogy tetszik neked.

2021. okt. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Most ismerkedni szeretnél vele vagy barátkozni? Legyenek világosak a szándékaid szerintem, mert az nagyon kellemetlen lenne, ha olyan szituációk alakulnának ki, hogy a csaj csak barátkozni akar, de te többet, stb.
2021. okt. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én értem a problémádat, szimpi és tetszik is, de még nem ismered eléggé ahhoz, hogy tudd, akarsz-e többet. Ezért sem elriasztani, sem hitegetni nem szeretnéd.


Szerintem minél lazábban hozd szóba a dolgot. Ha valamikor összefuttok vagy váltotok pár szót, mondd, hogy készítesz teát, ha van kedve, csatlakozhatna. (Vagy pl. órák után betérsz a boltba, megkérdezed, nincs-e kedve jönni. És bevásárlás után a koliba érve úgyis a konyhában fogtok kikötni, szóval adódik majd a tea is. :D Kolisként sok helyen összeérnek az életek, sok dolog van, amit mindenki csinál így is úgy is, de szórakoztatóbb együtt.) Szóval ne legyen a "meghívás" túl körülményes.


Ha meg kölcsönösen szimpik lesztek egymásnak, úgyis jönnek majd az izgalmasabb meg várakozással teli meghívások. :)

2021. okt. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok: amúgy olyasmi nem játszik, hogy órák után többen beültök valahova? Meg nincsenek kolis programok esetleg? Ezeknél tudod úgy intézni, hogy beszélgessetek és megismerd, és akkor tisztulhat kicsit a kép, hogy mit szeretnél, szeretnétek.
2021. okt. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
JA, és fontos: ha viszont tudod már, hogy mit akarsz, akkor legyél majd egyértelmű! (Előző vagyok még mindig.)
2021. okt. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Pasi vagyok, nálam ez attól függ ki a csaj, meg ugye ha megismered ez változhat, jártam már így, hogy a jóból szar lett meg hogy szimpi se volt aztán love, gondolom a lányok is hasonlóan működnek csak ők értenek a pasikhoz.
2021. okt. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Senior Séf ***** válasza:
100%
És mi van akkor, ha félreérti? A beszélgetés, barátkozás, ismerkedés még nem kötelez semmire.
2021. okt. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!