Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Húztunk az osztályban és nem...

Húztunk az osztályban és nem tudom milyen ajándékot vegyek annak, akit húztam. Tudnátok valamit ajánlani?

Figyelt kérdés
14 éves fiú. Megkérdeztem néhány barátját, ők se tudják. 2000 Ft-ig lehet vásárolni, abból már 400 Ft-ot elköltöttem csokira. Szerintetek mit lehetne neki venni? Előre köszönöm a válaszokat!

2021. dec. 19. 16:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél neki a visszafogottabb stílusú, kicsi svájci bicskát!

-Ne haragudjatok, hogy ide beírom, de én eszméletlen hülyeségnek tartom azt, hogy munkahelyre, iskolába bevisznek olyan ünnepeket, amelyeknek semmi köze egyikhez sem. Azt a részét sem értem, hogy miért kell plusz kiadásokat és kellemetlenebbnél kellemetlenebb helyzeteket mesterségesen legyártani és embereket lökni bele! Az eszem megáll azon, hogy amikor nincs problémája valakinek, akkor előkerül az ügyeletes hülye, hogy legyártsa másoknak! Elnézéseteket kérem, de nem bírtam ki, hogy ne véleményezzem a jelenséget!

2021. dec. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
72%

Vannak olyan Milkás pakkok, hogy egy díszes doboz van benne 101 féle csoki s keksz. Az ilyenkor tökéletes.


A fütyimérce meg a szexpózos dobókocka majd pár év múlva jön be a képbe. :D

2021. dec. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
58%
Jumbi nevű szörpöt, mondd meg neki, hogy hígítatlanul igya. Prímában, Cbaban lehet venni.
2021. dec. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!