Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért van az hogy az emberek...

Miért van az hogy az emberek egy része már nem is köszön vissza, pedig semmi rosszat nem tettem?

Figyelt kérdés
Vannak olyan emberek, akik nekem vissza sem köszönnek csak úgy és ez már nagyon frusztrál. Köszönök nekik mindig, de másoknak egyébként visszaköszönnek és beszélgetnek is egymással. Valakit látok a folyosón és köszönök nekik, kb. az emberek fele vissza sem köszön és olyan is van aki ignorál, csak akkor akar velem beszélni ha valami kell, de nemcsak messengeren, még élőben is. Mit csináljak hogy ezt elkerüljem? Rendkívül zavar, hogy az emberek még vissza sem köszönnek, ha köszönök, pedig semmi rosszat nem tettem.

2022. jan. 4. 20:10
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
És úgy érzem annyival megtisztelhetnének, ha már köszöntem, hogy visszaköszönnek, mert ez alap etikett
2022. jan. 4. 20:16
 2/16 anonim ***** válasza:
87%
En mar nem koszonok mindenkinek es van akit mar en is ignoralok. Egyszer-ketszer meg benezem, ha nem koszonnek vissza, mert el is lehet gondolkozva az ember, de azutan nem erolkodok, bammeg any.d.
2022. jan. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
84%
Nem terjesztettek rólad, valami pletykát?
2022. jan. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Semmi ilyesmiről nem tudok, de bent lehet a pakliban. Még 9. osztályban egyik gyerek pletykált rólam valamit, de a nevemet direkt hangosan mondta, hogy felkapjam a vizet. Megkérdeztem tőle mit pletykált elvörösödött és tagadta. Azóta pletykákat magamról nem hallottam. Mellesleg ő és a baráti köre kapcsolatban állnak egy olyan gyerekkel aki előző iskolámban osztálytársam volt és most is az, de eddig se meg most se jövünk ki túl jól. Annyira a pletykát nem is mondanám mert akik más osztályba vannak, azok közül is sokan nem köszönnek.
2022. jan. 4. 20:26
 5/16 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs miért, mikor semmi rosszat nem teszek egyáltalán senkivel
2022. jan. 4. 20:27
 6/16 A kérdező kommentje:
Az is igaz, hogy nem vagyok a tipikus „menő“ gyerek, de attól még a visszaköszönést elvárom.
2022. jan. 4. 20:29
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez ellen nem tudsz tenni, ilyen munkahelyen is lesz, mindenhol. Fogadd el, sok stressztol megkimeled magad!

Mikor legkozelebb talalkoztok, meg koszonj nekik utoljara, es aki most sem koszon vissza, azzal fejezd ezt be. Minek?

2022. jan. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Lehet most mindenkinek hozzáteszem a köszönéshez a nevét és megnézem.
2022. jan. 4. 20:47
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Bunkó parasztok, ez van.

Ha valamivel nagyon el vagyok foglalva, vagy nagyon beszélgetek, esetleg nem nagyon hallottam, akkor is rájövök, hogy "jé, ez köszönt, és utánaköszönök, akár többször is elmondva a megfelelő köszönést :), még ha már sok méterre is van. Úgyhogy nem fordulhat elő, hogy véletlenül nem köszönnek vissza. Na jó, az is előfordulhat. De többször, és főleg mindig, már tényleg nem.

"Mikor legkozelebb talalkoztok, meg koszonj nekik utoljara, es aki most sem koszon vissza, azzal fejezd ezt be." Igen, így kell csinálni.

2022. jan. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 SIDLER22 ***** válasza:
56%
Én sem szoktam köszönni mindenkinek. Nincs kedvem. Majd ha akar valamit vagy barátkozni akar akkor beszélgethetünk, de csak úgy nem szoktam köszönni senkinek. Sokszor akkor sem ha ő köszön.
2022. jan. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!