Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Gyakran marad el óránk mert...

Gyakran marad el óránk mert nemhogy szakos, de még felügyelő helyettesítést se tud adni a suli? Ez nem kóros már?

Figyelt kérdés

Egyre gyakrabban marad el első utolsó óránk és lehet menni haza, mert nincs tanár és a suli nemhogy szakos helyettesítőt nem tud adni, de még egy sima felügyelőt se.

Egyszerűen nincs akit beküldjenek még egy „akármilyen“ szakos más tanár sincs.


Ez már kóros azért, nem? Hogy még egy szabad ének tanár vagy pedasz se akad?


2022. jan. 5. 08:56
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Koszond meg Orban Viktor es kokler oktataspolitikusainak evtizedes rombolo munkajat a kovetkezo valasztason, illetve biztasd erre a szuleidet, egyeb nagykoru rokonaidat is.
2022. jan. 5. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

"Koszond meg Orban Viktor es kokler oktataspolitikusainak evtizedes rombolo munkajat "


meg fogom! Életem első szavazása lesz de tudom hova ne húzzak ikszet.

2022. jan. 5. 09:21
 3/8 anonim ***** válasza:
52%
Ha nem érettségi tantárgy akkor én nem foglalkoznék vele. Ha meg az, akkor komolyan aggódnék, hogy mi lesz érettségin.
2022. jan. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

"Ha meg az, akkor komolyan aggódnék, hogy mi lesz érettségin."


emiatt nem aggódom volt próbaérettségi és 5ös lett kb nulla rákészüléssel...

2022. jan. 5. 09:29
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Évek óta tanárhiány van. Szomorú, de nem meglepő amit írsz.
2022. jan. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Még van tanár? :O
2022. jan. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én 2014-ben végeztem, de már akkor is volt ilyesmi, még érettségi tantárgynál is, vagy tanárhiány, vagy a tanárnak kénye kedve szerint más dolga akadt, elég sűrűn, de mivel kisváros a világ végén (délbékés) így nem rúgták ki.


Meg minket diákokat se érdekelt, mert senki nem akart érettségi után komolyabb helyre tovább tanulni.

2022. jan. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
35%

Na mi van Bazsi, még csak most fogsz érettségizni?

Nem véletlen, akkor, hogy érettségi nélkül csak minimálbért kapsz az alapítványiban

2022. jan. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!