Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nagyon félek a holnaptól, új...

Nagyon félek a holnaptól, új osztály...Mit tegyek?

Figyelt kérdés
1 embert ismerek az osztályból, senki mást. Holnap lesz az első napom az új sulimban. Borzasztóan izgulok, hogy nyugodjak meg?

2022. jan. 5. 16:37
 1/5 anonim ***** válasza:
71%

Nyugodj meg, attól megnyugszol.

Miért izgulsz? Ismeretlenek lesznek? És? Szard le, ne rágódj azon hogy mi lesz. Lesz ami lesz biztosíthatlak, nem fognak megharapni.

2022. jan. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%
Bár mondhatnám, hogy semmi okod az aggodalomra. Mindegy milyen közösségbe kerülsz be, mindenki ki fog beszélni mindenkinek. Ilyen az élet. A munkahely sem leányálom, főleg ha a nők vannak többségben
2022. jan. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szorítok neked, hogy minden jó legyen! Holnap mesélj!
2022. jan. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon jó az új suli, új osztály 🥰 Segítőkészek, jófej mindenki, és közvetlenek is. Sikerült felvennem a tankönyveimet is, meg alkalmassági vizsgán is voltam ahol átmentem úgyhogy ez egy pozitív csalódás, a régi iskolámtól ezerszer jobb 😇
2022. jan. 6. 12:02
 5/5 anonim ***** válasza:
"alkalmassági vizsgán is voltam ahol átmentem" - ez új. Voltam új gyerek iskolában, a büdös életben nem csináltattak velem ilyet.
2022. jan. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!