Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogy vágjak vissza ezeknek a...

Hogy vágjak vissza ezeknek a kis g*nyóknak?

Figyelt kérdés

Volt 2 kötözködős osztálytársam általánosban, akikkel hálaistennek 8. óta nem találkoztam.

Az egyik egy ilyen kis idegbeteg görcs, a másik meg portörlő fejű bzi volt. A kis görcs mindig kötözködött, de eleinte jóban voltunk (ezt az előző iskolájából átrakták az enyémbe). Aztán az osztályomba került. Levegőben boxolgatott. Mindig belémkötött az öltözőben is, azt tudni kell, hogy mindig túlsúlyosabb voltam. Többször verekedtem vele, egyszer úgy szájbavágott (csak akart, mert szinte nem ütött semmit xd) én hasbarúgtam. Meg hátulról jött nekem szval igazi kis gci volt. Meg a kisebb gyerekekkel kötözködött. Meg tojásnak hívott ez a girhes. Szerkesztett a telefonjával olyan kepet, ahol egy tojásra rászerkesztette a fejemet, mutatta a telefonján, hát gondolkoztam hogy kiütöm a kezéből és széttört volna a ..cibe, meg én lettem volna megbszva. A másikkal is eleinte jóban voltam, de az is meghülyült. Volt olyan, hogy álltam és belémkötött, lebzizott, meg ütögetett, de amikor visszaadtam, akkor meg neki állt feljebb. Mindkettő rossz tanuló, link volt.

Ha meglátnám őket, tuti megcsapdosnám emberesen mindkettőt.

Tudom, jön a kérdés, hogy miért nem akkor ütöttem ki a fogaik közt. A válasz az, hogy akkor kisebb voltam, önbizalmam 0 volt.


2022. jan. 7. 17:57
 1/9 A kérdező kommentje:
A kis boxolgatót, azóta földhözvágták, mert kötözködött egy magabiztosabb/ütőképesebb gyerekkel, hallottam a hírt, akkor magamban jót nevettem és örültem :)
2022. jan. 7. 17:58
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg ők már nem is emlékeznek rád, te meg még mindig ugyanaz a kicsi, önbizalomhiányos gyerek vagy. Még mindig ez életed fő mozgatórugója, a megfelelési kényszer és a bosszúvágy hajt, valójában még mindig 100%ban ők irányítják az életed. Nem változtál semmit csak az évek teltek el.


Nőjj fel

2022. jan. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

ja és nincsenek következmények...

megérdemelnék...

2022. jan. 7. 18:05
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát, bocs, de ahogy én olvasom, itt van a sztoriban egy harmadik p*cs - te. Engem is állandóan csesztettek, de ennél sokkal durvább módokon, és nem tudtam visszavágni. Te legalább kiálltál magadért. Amúgy meg ja, valszeg rég túl van már mindenki mindenen.
2022. jan. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A másikat meg gyomron vágtam, majdnem összeesett :D
2022. jan. 7. 18:08
 6/9 A kérdező kommentje:
#4 akkor te tudod milyen ez
2022. jan. 7. 18:08
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

#5:

Ó igen, persze, majd el is hisszük, te izomtibi. ^_^

2022. jan. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodj meg Tojás . Vége van. Lépj tovább .
2022. jan. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nyilvan ha akkor kialltal volna magadert, akkor most nem porognel itt ezen, hogy vissza kene vagnod valahogy, mert megtetted volna ott es akkor.


Mondjuk az iraskepedbol kiindulva nem lehetett ez olyan reg, tippre meg boven 18 alatt lehetsz most is.

Sot, sajnos az irasos alapjan te sem a legbonyolultabb elme lehetsz, szoval szep harmas lehettetek.

2022. jan. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!