Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Pikkel rám a büfés néni, hogy...

Pikkel rám a büfés néni, hogy vágjak vissza?

Figyelt kérdés

Szóval az iskolában a büfés mindenkivel jófej, de valahogy amikor én kérek valamit akkor velem olyan arrogáns, vannak akik nem is köszönnek neki csak odamennek hogy "egy kukoricás pizzát" és nekik szó nélkül odaadja. Amikor én megyek akkor köszönök, mondom mit kérek és leszid, hogy miért nem mondom utána, hogy "kérek", pedig általában mondom, csak lehet, hogy nem hallja vagy nem tudom. Múltkor mondtam is neki, hogy én márpedig mondtam, csak nem hallotta, erre meg elkezdi, hogy akkor hangosabban mondjam, de ilyen lenéző arrogáns köcsög fejjel, úgyhogy kicsit felidegesített.


Tehát erre azt találtam ki, hogy legközelebb így kérek valamit:

Amennyiben nem okoz kellemetlenséget, kérem helyezzen birtokomba egy (sonka, kukoricás pizzát), amelynek összegét nyomban térítem.


Szóval azt szeretném kérni, hogy tudnátok-e segíteni ezt a szöveget még elegánsabbá, hosszabbá tenni?



2018. nov. 17. 16:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Jónapot kívánok! Amennyiben nem okoz kellemetlenséget, és nem túl nagy fáradtság, nagyon szépen megkérem, helyezenn a birtokomba egy sonka, kukoricás pizzát,amelynek összegét nyomban térítem. (Amúgy szerintem ez egy nagyon jó ötlet, és az a bunkó büfés nagyon leég, csak ügyelj rá, hogy sok ember hallja)
2018. nov. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem ez jó, mert nem vagy tiszteletlen de érezteted hogy nem értékeled a stílusàt.
2018. nov. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen nekem is volt csak velem ez altalanos iskolaban tortent es az ebedloben a konyhas no csinalta ezt velem aki kiadta az ebedet. Fogalmam sincs azota se hogy mi baja volt en mindig is tisztelettudo voltam. En a helyedben azt csinalnam hogy nem vasarolnek ott. Reggel suli elott boltban vennek vagy negy kakos csigat vagy barmit meg meg otthonrol vinnek vsgy ket szendvicset es ennyi. Vagy ha szunetben kiengednek es van bolt a kozelben ugy is jo. Penzed is tobb maradna mivel a suli bufe mindig dragabban ad mindent mint egy sima bolt. Raadasul mire kapsz valamit veget er a szunet mivel mindenki ott vasarol ugyebar. Es meg akkor viseld el a bolond bufes not is. En nem vasarolnek ott.
2018. nov. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :D


És amúgy nem mindig ott vásárolok, mert ugye eléggé drága, de sokszor nincs időm szendvicset csinálni vagy máshol venni kaját.

Meg annyira nem zavar, mert hát csak a büfés és nem sok mindent tehet velem, nem hiszem hogyha nagyon megutálna akkor nem adna ki kaját vagy ilyesmi, de azért mégse rajtam vezesse le a dühét.

2018. nov. 17. 17:30
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Jó lesz a szöveg, lassan tagoltan és jó hangosan add elő, mintha süket és idióta lenne!

(Egyébként lehet, hogy tényleg az!)

2018. nov. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg írhatnál egy kérvényt is :D


Megszerkeszted szépre Word-ben, mintha hivatalos papír lenne.


Írasd is alá - a látszat kedvéért fogj két különböző tollat (élethű, ha picit más árnyalatúak) és valami firkával "szignózod" kétszer, két "névvel"


Ha művészibb vagy, akkor pecsétet is tudsz rá varázsolni

2018. nov. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
#6-os ez tetszik xD Ha továbbra is utálni fog (ami elég valószínű) Akkor egyre elegánsabb módon fogok kaját kérni, például az amit írtál. :D
2018. nov. 17. 17:56
 8/9 anonim válasza:
100%
Na, mit reagált a büfés végül? xD
2018. dec. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Csak óvatosan, bullik ne legyenek a környéken. Én is próbáltam így fogalmazni, hogy frappánsan visszavágjak egy goromba pedellusnak, de balul sült el a tervem, és engem nevettek ki igazságtalanul. Persze nem hagytam magam, és megmagyaráztam nekik, de ők lökdösni kezdtek, aztán kivittek a nagy kukába, ahol a nagyszünetet töltöttem. Vigyázz velük.
2019. júl. 31. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!