Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan vágjak vissza?

Hogyan vágjak vissza?

Figyelt kérdés

Van az osztályban egy csaj, aki (dióhéjban) egy bunkó dög. Elpártoltatta mellőlem a barátnőimet, és mindig, hogyha találkozunk, beszól nekem, meglök, egyszer-egyszer néha pofon vág, ha meg hozzászólok, sz*rik rám is, meg amit mondani akarok, arra is. Mintha valami csicska lennék, vagy nem tudom. Szeretnék neki visszavágni, hogy velem ne bánjon úgy, mint a koszos ronggyal, amit dobálhat kedve szerint. Mit csináljak? Ő egy ilyen rocker csaj-szerűség, én meg tök alacsony és vékony vagyok, úgyhogy verekedésről szó se lehet. Már kezd nagyon kikészíteni, és a barátnőim se tudnak segíteni, mert mint említettem, mellé pártoltak.

15/L


2014. márc. 12. 14:39
 1/2 anonim ***** válasza:
nyisd ki a szád rendesen. én pl mikor új szakmt kezdtem, az 1honapban elrendeztem h velem ne kezdjen ki senki. Nagy volt a szám. ha megvernek, hát verjenek, fel kell jelenteni őket. Nem kell félni. én is kicsi vagyok vékony és mégsem mer beszólni a nagy mangalica.. mondjuk alapból heves természet vagyok. pofon vág? üss vissza. ha nem küzdesz, vesztesz, ha küzdesz és úgy vesztesz, akkor ott van, hogy megpróbáltad. amugy pszihosan úgy hatsz rá, ha kiröhögöd. ad egy taslit, akkor annyit mondasz, de gyenge vagy, egy igazi béna vagy. a fogyaték nem betegség. mindez nevetve. én tesómnál játszom el ezt. mindig elkapja az ideg rá. 22L
2014. márc. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Állj a sarkadra!Egy kiscsaj miatt nehogy már rossz kedved legyen.Annyira féltékeny rád,hogy még a barátnőidet is megszerezte.
2014. márc. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!