Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogy kèpzeli a volt matematika...

Hogy kèpzeli a volt matematika tanárom,hogy megjegyzést tesz a párkapcsolatomra a barátom anyukájának?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Általánosban volt olyan szerencsém,hogy 1-8 osztályig ugyanaz a tanárnő tanított matekból. Hozzá kell tenni,hogy nem a matek az erőssègem,de azért mindig 3-as voltam belőle. A gond csak az volt, hogy egy elképesztő versenyistállóba jártam általánosba,ahol a 3-as matek már rossz tanulónak szakított,kb 5-en voltunk gyengébbek matekból(hozzáteszem a többi tárgyból 4-5 voltam). Ebből kifolyólag otthon a matek 3asokért állandóan szidtak,nem csoda se a tárgy se a tanárnő nem lett a szívem csücske. Hozzáteszem szerintem alsó tagozattol azt hallgattam a tanarnőtől(volt hogy egész osztály előtt!), hogy 2-essel el kell vergődnöm valahogy az érettségit (soha nem voltam 2-es matekból,és guess what gazdasági matekból is átmentem az egyetemen ).Egész általánosban a matematikai dolgozatok és témazárók kiosztása előtt már napokkal fizikailag rosszul voltam, folyamatosan gyomorgörcsöm volt,es ezen az se segített,hogy mindig egyesével,névvel felolvasv osztotta ki a dolgozatokat es persze sokszor a komment sem maradt el. Így kb 10 évvel később is rossz visszagondolni, milyen érzésekkel vártam egy-egy tz jegyet,kb mint akit akasztani visznek. Sorozatos beskatulyázások miatt (pl szeleburdi stb,) 7. osztályra már úgy voltam a matek órákkal,hogy előtte egy nagy levegő és csak éljem túl az órát,ami valószínűleg nem is kicsit látszódott az arcomon.

Ekkor jött az osztályunkba,mostmár a vőlegényem,aki messze a legértelmesebb fiú volt az egész évfolyamon és természetesen őt is tanította ez a tanárnő,sőt később az öccsét is, ebből kifolyólag ismeri az anyukáját is

Mi végül gimiben jöttünk össze és azóta,már majdnem 8 éve együtt vagyunk.

Pár éve találkozott a matek tanárnő a vőlegényem édesanyjával és felőlünk érdeklődött. Mikor megtudta, hogy még mindig együtt vagyunk képes volt egy ilyet betolni a vőlegényem anyukájának: "Hát én egy lyukas garast nem adtam volna azért,hogy eddig együtt maradnak."

Teljesen ledöbbentem,mikor ezt meghallottam,mert valószínűleg úgy gondolta, hogy a vőlegényem hogyan képes velem lenni,mert ő szerinte egy teljesen más lány illene hozzá.



2022. jan. 11. 12:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem félreérted a helyzetet.

Arra utalhatott, hogy gyerekkori/gimis kapcsolatok nem húzzák ilyen sokáig, és hogy nem fogadott volna rá.

2022. jan. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%
1-8-ig...?? Felétek alsós tanítónénik tanítanak felsőben is, vagy fordítva..???
2022. jan. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem tett megjegyzést a kapcsolatodra.

Az egyesnek igaza van.

2022. jan. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Andizsuzsi ***** válasza:
73%
Nem egészen világos nekem, hogy az általános iskolai matematika tanárod honnan tudja, hogy te gimnáziumban kivel jöttél össze? És hogy ez miért most, pár év múlva okoz neked problémát?
2022. jan. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is te fújod fel ezt. Úgy hangzik, mintha szimplán csak a meglepetését fejezte volna ki, de mivel te ki nem állhatod őt, érthető, hogy túlérzékeny vagy minden egyes megjegyzésére. Nem hinném, hogy rosszat akart, ez egy szimpla megjegyzés volt a részéről, bárki másra is tehette volna, attól függetlenül, hogy ki milyen volt matekból, mert tényleg ritka, hogy egy kapcsolat a ti korotokban ilyen tartós. Egy tanárnak pedig nem szokása megítélni azt, hogy a sok évvel ezelőtti tanítványához milyen partner illik. Nem is tudná. Azt sem tudja, hogy most milyenek vagytok, sem te, sem a barátod.


Lépj túl ezen a megjegyzésen, én azt mondom, mert semmi extrát nem jelent, csak elrontja a napjaidat ezen a butaságon rágódni.

2022. jan. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Kései Sirató ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz vele!
2022. jan. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is arra gondolhatott, hogy még mindig tart a tiniszerelem. Amúgy meg mit foglalkozol vele? Rég leérettségiztál, már a vőlegényed a srác, a vén madár, meg károgjon, amit akar. Főleg kisebb településen élsz hozzászokhattál már, hogy mindenki kibeszél és véleményez mindenkit.
2022. jan. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

"Hogy kèpzeli a volt matematika tanárom,hogy megjegyzést tesz a párkapcsolatomra a barátom anyukájának?"

Hogy szólásszabadság van, úgy.

2022. jan. 26. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!