Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nagyon félek, hogy nem fog...

Nagyon félek, hogy nem fog menni a matek doga, mit kéne tennem, hogy bízzak magamban? 😞

Figyelt kérdés

Félévkor másik középsuliba szeretnék átmenni, és a tanárral megbeszéltem hogy következő órára (holnaputánra) hoz nekem egy dolgozatot és azt megírom, mivel a legutóbbi és az egyetlen matekdogám 1-es lett, így bukásra állok, viszont muszáj kijavítani mert nem vesznek át akkor. Mindig is rossz voltam matekból, sajnos elég sok mindent nem értek, még a könnyű dolgokat sem.😞rettegek.

Mit kéne tennem, hogy megértsem jobban, hogy ne féljek ennyire?



2021. nov. 9. 16:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem lehetne estleg szorgalmi munkákat csinalni,amivel éppen megadna a kettest?
2021. nov. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Keress valakit, aki normálisan el tudja magyarázni. Külön tanár, ilyesmi.
2021. nov. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
matekmindenkinek.hu
2021. nov. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Gondolj arra, hogy eddig tettél érte, tanultál. Voltak sikereid benne, ezek lebegjenek a szemeid előtt.
2021. nov. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jarj futni fel vagy egy orakat. . Heti 4-5 alkalom es maris sokkal magabiztosabb es gyorsabb eszjarasu leszel a matekhoz is! Nekem ez mukodott ,aztan muszaki diplomam lett!
2021. nov. 10. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!