Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek normális ez a...

Szerintetek normális ez a gyerek, hogy hajnali 2-kor hívogat? Miért csinálhatja ezt?

Figyelt kérdés
Új vagyok a suliba, most mindenki velem van elfoglalva, aminek nem örülök, mert ennek negatív oldala is van,(mindenki kérdezget honnan jöttem, hova valósi vagyok, és ez kissé zavaró, eleve zárkózott, szorongó lány vagyok, és nem szeretek idegenekkel társalogni..)de nem tudok mit csinálni. Abban reménykedem, hogy idővel jobb lesz... Viszont az egyik fiú osztálytársam felhívott tegnap hajnali 2-kor, illetve írt is, hogy "Szia". Nem írtam vissza neki, mert nem tudtam hova tenni, de ma órán szólt, hogy írjak már neki vissza majd. Nem is értem, mit akarhat tőlem? Barátnője van. Ráadásul éjnek évadján minek kell hívogatni az embert, gondolhatná, hogy alszok...Amíg nem írok vissza neki addig ezzel fog nyaggatni, de ha meg visszaírok utána folyamatosan üzengetni fog, ezt sem akarom. Miért csinálja ezt?

2022. jan. 17. 17:16
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Azt nem tudom mit akar, de pont az ilyenek miatt szoktam lenémítani a telefonomat éjszaka.
2022. jan. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
31%
Neked se lehet sok eszed, hogy minden jöttmentnek megadtad a számod, s leállsz az ilyenekkel beszélgetni...
2022. jan. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
92%
Tíltsd le a picsába és el van intézve! Nagyon szívesen! ^_^
2022. jan. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

2.

Messengeren hívogat, nem kell ahhoz a telefonszámom:)

2022. jan. 17. 17:29
 5/10 anonim ***** válasza:
87%
Én az ilyen osztályból húznék amilyen gyorsan csak lehet.
2022. jan. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Jaj vannak az ilyen kotonszökevények akik a másikon szórakoznak, valszeg "ismerkedni" akar hogy legyen min röhögni a haverokkal, tiltsd le a francba.
2022. jan. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Wifi, internet éjszakára kikapcsolva. Teló lenémítva. Ezt is szívesen.
2022. jan. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Estére némítsd le a telefonodat
2022. jan. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Reggel visszaírtál neki?


"az egyik fiú osztálytársam felhívott tegnap hajnali 2-kor, illetve írt is, hogy "Szia". Nem írtam vissza neki, mert nem tudtam hova tenni, de ma órán szólt, hogy írjak már neki vissza majd."

Ha reggel visszaírtál volna, nem szólt volna. Ha az akarja, hogy rögtön írj vissza neki, mondd meg, hogy éjszaka ki van kapcsolva a telefonod, mert akkor aludni kell.

Ha ezzel lesz baja, tiltsd le.

2022. jan. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
Szerintem egy merés volt neki hogy megszivasson, tiltsd le a francba!
2022. jan. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!