Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Néhány embernek miért luxus...

Néhány embernek miért luxus köszönni?

Figyelt kérdés

Van egy lány középsuliban, akivel egy általánosba jártunk, akkor köszönt.

De amikor a folyosón találkozunk, akkor nem.

Nem ártottam neki, nem is bántottam meg.


2022. jan. 20. 21:54
 1/9 anonim ***** válasza:
41%
Bunkó fhasz
2022. jan. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
Persze az eszedbe nem jut, hogy esetleg őt kérdezd meg, hogy miért nem köszön, ugye.
2022. jan. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%

Nekem egyrészt az arcmemóriám ramaty és egyetemen mindig zavarban voltam hogy köszönjek e ennek az embernek mert olyan ismerős. :D Így csappant meg a fb ismerőseimnek a száma mert sok ember zokon vette hogy nem köszönök.


Illetve a gimiben sok embert ismertem látásból, volt akivel 1-2 mondatot beszéltem, de fárasztó lett volna folyamatosan köszöngetni amíg elmentem a büfébe vagy hugyozni.

2022. jan. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Sokszor megyek mint a birka, szemembe lóg a hajam, el vagyok a gondolataimban, nem azt nézem ki jön szembe a tömött folyosón lehet még rám is köszönnek de nem veszem észre.

Pedig tényleg semmi bajom senkivel, más szituban mondjuk ha észre venném megállóban vagy bárhol biztos köszönnék.

2022. jan. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem egyszer fordult elò
2022. jan. 20. 22:11
 6/9 anonim ***** válasza:
94%
Tőle kérdezd meg. Én kollégáknak is csak egyszer köszönök egy nap, nem minden alkalommal, amikor találkozunk a folyosón WC-re menet.
2022. jan. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
95%
Attól, hogy egy suliba jértatok anno is, nema zt jelenti, hogy köszönnie kell msot is, jó esélylel azt se tudja már hogy ki vagy, mindenkinek meg nem szokás köszönni egy suliban, csak mert ő is oda jár.
2022. jan. 21. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
53%

Biztos nagyon fárasztó nekik, meg megterhelő.

Nem tudom mennyi kalóriát éget el olyankor egy ember, de szerintük marha sokat.


Vagy inkább a jó édes anyukájuk felejtette el őket nevelni, vagy olyan környezetben éltek, ahol ez kínos volt.


Legalább tudod, egy tuskóval van dolgod.

2022. jan. 21. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Jó magasról tojok rá, de akkor id
2022. márc. 17. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!