Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Jakuzzit szeretnék a családi...

Jakuzzit szeretnék a családi házamba de nem értek hozzá hogy melyik lenne az optimális hogy az igénynek megfeleljen ( kis fogyasztás, több embernek jó,könnyen takarítható,kezelhető és fűthető meleg vizes),ajánlanátok valamit pls?ill napelem fedezné?

Figyelt kérdés
[link] , ezen gondolkoztam de csak 3 fő

2020. dec. 15. 04:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kis fogyasztást felejtsd el. 3 személyes, de mivel van úszó része, nem kicsi. Nekünk egy 5 részes van, úszó nélkül. Nem olcsó, pedig haverunk tartja karban. Villanyszámla télen az egekben. Minden évben kell rajta valamit javítani. Mondjuk az élmény megfizethetetlen.
2020. dec. 15. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
38%

Akinek van pénze egy jakuzzira, az miért akarja, hogy kis fogyasztású legyen? Főleg, ha a keresőszavak közt oda is írja, hogy luxus...

(Három literes fogyasztással luxus terepjárót keresek)

2020. dec. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
tudtam hogy lesz egy ilyen ember aki válasz helyett hozzászól egy ilyesmit, nos koma azért van pont rá pénzem és másra is mert én így gondolkozom, te meg nem úgy! A kérdésre továbbra sem érkezett csak egyetlen válasz és ajánlás sem érkezett. A kritikát és az irigykedő megjegyzéseket tartsa meg magának mindenki. Nem fogok reagálni a továbbiakban a témán nem érintő hozzászólásokra. A kocsis példádhoz annyit hogy igen, egy elektromos jármű a következő célom és az is annyi pénzbe kerül amit ilyen kretén gondolkozással te soha az életben nem fogsz elérni. Szóval sürgősen változtass ezen ha jót akarsz magadnak.
2020. dec. 17. 02:41
 4/7 anonim ***** válasza:
69%

Kamu a kérdés . Én egy igen csak gazdag családból származó ember vagyok és tapasztalatból mondom hogy az én ismeretségi körömben is van hozzád hasonló emberek akik Trabanttal járnak és mégis jakuzzit akarnak , de te még ezt a szintet sem ütöd meg mivel már csak a fogazásodból például a “ koma “ vagy a “ egy elektromos jármű a következő célom “ mondatrész egyértelműen elárulja hogy kamuzol illetve még abból is le lehet ezt szúrni hogy aki igazi luxus körülmények között él soha sem fog egy árukeresős linket megadni főleg nem egy a luxust még csak meg sem közelítő jakuzzi-hoz mivel egy olyas valaki aki egy ilyen terméket szeretne vásárolni nem az első keresésére kidobott leggagyibb árucikkeket teszi fel és végképp nem itt , a gyakorin kérdés formájában .

Írom mindezt jakuzzi tulajdonosként .

És csak hogy egy kicsi visszatérjek az autóhoz , szintén csak a tapasztalataimra hagyatkozva , egy olyan illető aki egy ilyen magas kategóriájú terméket szeretne a magáénak tudni , annak általában az autó , azaz a külső szemléletes megítélés alapja a legelső .

Egy szónak is száz a vége : te vagy nagyon kamuzol vagy csupán csak a teljes örökséged el akarod verni ( mert ilyennel is találkoztam már bármily hihetetlen ) vagy csak fillérb@szó vagy , már lenézést a kifejezésért , de én akkor is a kamu mellett állok .

De , azért szép próbálkozás volt .

2020. dec. 31. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nem célom bizonyítani senkinek sem! Tudatosan vásárolok bármennyi pénzem legyen. A véleményem rólad leírtam. A feltételezéseid pedig nem érdekelnek mivel nem igazak. Én amúgy nem származom gazdag családból, önmagam lettem az :) , ezt büszkén vállalom. Ha te abból akkor bizony ilyen gondolkozással gyorsan csődbe viszed a családod és szégyellheted is magad!
2020. dec. 31. 02:21
 6/7 A kérdező kommentje:
Ja és amúgy elég szomorú ha ez a tapasztalatod a körülötted lévőkről, ugyanis a sznobizmus minden jellemvonását leírtad kb... én bizony megnézem mit vásárolok és hol kapom meg a legolcsóbban. Tudnék 10xes árat is fizetni a tejért vagy kenyérért a boltban, mégsem fogok, csak hogy egy érthető példát is írjak, mert lehet hogy gazdag családból származol, ez nem jelenti azt hogy okos is vagy. Sőt az írásodból inkább egy buta töknek ítélnélek meg.
2020. dec. 31. 02:26
 7/7 A kérdező kommentje:
megjegyzem szép próbálkozás mire? még mindig nem kaptam választ a kérdésemre, illetve azóta már igen csak nem innen...
2020. dec. 31. 02:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!