Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek hogyan kuzdjek meg...

Mit tegyek hogyan kuzdjek meg ezzel?

Figyelt kérdés
2016-2019ig voltam közép iskolás. Ott lett egy nagyon jó barátom. Egy idősek voltunk. Tavaly meghalt autó balesetben sajnos gyorsan szágulodott. Nagyon hiányzik, de másfél éve lesz nyáron hogy elhunyt. Mindig együtt voltunk, barátságban szeretetben. Mikor még nem volt csajunk, gyakran maszturbáltuunj együtt, stb extrákkal. Mindent megbeszéltünk. Teljesen ki vagyok mindig vele álmodom
2022. jan. 22. 10:26
 1/3 anonim ***** válasza:
11%

Újra fog élni hamarosan a megtisztított, paradicsommá alakított földön!

Ha szeretnénk átölelni őket, és élni mi is, meg kell ismernünk a Bibliát és követnünk az útmutatását. Csak így élhetjük túl az előttünk álló nagy nyomorúságot!

2022. jan. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jaj hagyjál a vallásos hulyeseggekel inkább ne is írj
2022. jan. 22. 11:06
 3/3 anonim ***** válasza:
Egy olyan ember halálát, akihez valamiért ragaszkodtunk, csak az idő múlása tudja emlékké szelídíteni. Kenek több, kinek kevesebb időre van ehhez szüksége és sajnos vannak olyan emberek is, akik míg élnek, nem lesznek képesek tovább lendülni a mély gyász érzésén. Csak abban bízhatsz, hogy nem tartozol az utóbbi, szűk rétegbe - és az idő múlása megszépíti valamilyen szinten a tragikumot. Könnyíthet a helyzeteden valamennyit, ha önmagad programokkal való lekötése által csökkenteni tudnád a gyászolás folyamatára jelenleg jutó időt, - de ez már eléggé kényes téma, mert súrolja a "beavatkozási kísérlet" esetét, ha ezt más ember veti ezt fel neked szemtől-szembe. Ha nem teszel próbálkozásokat saját elhatározásból, akkor nagyon lelassul a folyamat, amit vázoltam számodra. Minden a te döntéseden múlik!
2022. jan. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!