Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért kóstolgatnak a "normális...

Miért kóstolgatnak a "normális" cigányok is? Hogy állítsam le őket?

Figyelt kérdés

Aránylag jó középiskolába jarok, de az utóbbi időben kicsit sok selejtes jött. Van 2 roma osztálytársam, akiknek semmi rosszat nem mondtam, nem is sértettem meg őket semmivel. Mindig hülyének néznek, gúnyolnak és közben hülye fejeket vágnak. Tény hogy kicsit furán mosolygok, de ezt örököltem.

Meg visszahúzódó is vagyok. Egyszer öltöztünk és pár osztálytársam belémkötött, az egyik roma is, ránéztem, mondta hogy mit nézek. Erre mondtam neki, hogy talán törékeny vagy hogy nem lehet rádnézni, mondta, hogy mindjárt én leszek törékeny.


2022. jan. 22. 12:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
19%
Ne provokáld magad senkinél sem mert nem csak roma gyerekek fognak beléd kötni. Emellet változtass a hozzáállásodon. Ha lenézel valakit/valakiket akkor azt tudni fogják hidd el. Meg érdemli akibe belekötbek, ha provokálja magát.
2022. jan. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem szoktam hagyni senkinek, hogy szólogasson, de akkor változtatok ezen
2022. jan. 22. 12:36
 3/15 A kérdező kommentje:
De csak pár gyerekről van szó, nem a személyiségemmel van a hond
2022. jan. 22. 12:37
 4/15 anonim ***** válasza:
39%
Rúgd fel őket.
2022. jan. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Félek, hogy jön a kiccsalád, meg a haverok
2022. jan. 22. 12:40
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
Az írásodból nekem az jött le, hogy lenézel másokat. Ne nézz le se romát se magyart. Érzik az emberek szavak nélkül is
2022. jan. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Nem nézem őket le egyáltalán, még kezelek is az egyikkel, a masik valamiért nem akar.

Én azokat nem szeretem, akik lopnak, csalnak, verekednek, tőbben rámennek védtelenekre. Szóval valamit rosszul értelmeztél.

2022. jan. 22. 12:42
 8/15 anonim ***** válasza:
29%
Akkor csinálj amit akarsz. Aki így gondolkodik azt megis fogják verni mert provokálja magát. És meg is érdemled majd. Így jártál.
2022. jan. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Még sose kötöttek belém más cigányok, pedig putris helyen van a buszmeg. Lehet mondjuk azért, mert inkább nem nézek rájuk.
2022. jan. 22. 12:44
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szinte mind ilyenek. Nemsokmindent tudsz csinalni.. ha meg megvered hozza a csaladot. Max erd el h kamera elott megusson v ilyesmi, valszeg kirugjak a sulibol 😏
2022. jan. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!