Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Gyomoridegem van és szorongok...

Gyomoridegem van és szorongok ha a holnapra gondolok megint emberek közé menni, iskolába teljesíteni rosszul vagyok az egésztől és senki nem ért meg, mit tehetnék?😣

Figyelt kérdés

2022. jan. 30. 16:39
 1/10 Shrekkettű ***** válasza:
100%
Ez miért van?
2022. jan. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ezt okozzák sok gyerekben a pedagógusok.
2022. jan. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Mentális betegségeim miatt:'(((
2022. jan. 30. 16:52
 4/10 Shrekkettű ***** válasza:
64%
oof, pszicholológus?
2022. jan. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Menj el dolgozni.
2022. jan. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Van a családban egy még általános iskolás gyerek. Iskolába menés előtt sokszor rájön a hányás és otthon akar maradni.
2022. jan. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
En is ilyen vagyok,és ez tudom hogy nem sokat segít,de még rengetegen vannak így ezzel. Esetleg ha tényleg komoly a probléma,ha el mész pszichológushoz,kerheted hogy legyél magán Tanuló. Én 2 pszichologusnal is voltam és mindkettő magától ajánlotta fel. Nem véletlenül. Nemtudom neked mi bajod,de nem mindenkinek való ez a fajta iskolarendszer. De nem veled van a baj, gondolj erre
2022. jan. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen voltam iskolásként, aztán munkában is, ha nem tetszett, amit csinálok.

Most is rosszul vagyok a gondolattól, hogy holnap ismét be kell mennem dolgozni (mi folyamatosan dolgozunk, nincs hétvége), le is gurítottam már majdnem egy üveg bort.

Viszont mikor olyat dolgoztam, amit szerettem, nem zavart, hogy másnap is emberek közé kell menni, sőt, alig vártam, hogy felkeljek, és mehessek. Sajnos nálam a coviddal ennek vége szakadt, most megint egy olyan munkám van, amit rühellek, csak azt szerettem volna mondani, hogy normális, amit érzel, más emberek közt, más feladatkörben nem fogsz így érezni, van kiút neked is, nekem is :)

2022. jan. 31. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Milyen mentális betegség? Ugye nem öndiagnózis?
2022. febr. 1. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi lett?
2022. aug. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!