Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » 30 körüliektől kérdem: Hogy...

30 körüliektől kérdem: Hogy gondoltok vissza a középsulis önmagatokra (esetleg osztálytársakra)? Nekem így 12 év után annyira gyerekesnek tűnik az egész, valahogy rá se ismerek magamra.

Figyelt kérdés

Ma megnéztem az akkori képeket, videókat, valahogy annyira gyerekesnek tűnünk rajta, pl. felvettünk ilyen ruhát, ilyen volt a hajunk? :) Aztán visszaolvastam az akkori levelezéseinket, kb. a semmiről beszéltünk.

Mai fejjel úgy kioktatnám magam :)

30/F


2022. febr. 4. 20:06
 1/7 anonim ***** válasza:
33%
Ma meg gykzol :D nagy a fejlődés :D
2022. febr. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
De mi ezen a meglepő? :) Egy középiskolás gyakorlatilag még gyerek. Akkor is, ha abban az időben ezt másképp gondoltuk. :)
2022. febr. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hat ez egyertelmu 🤔
2022. febr. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem hiányzik az az időszak, utólag büszke vagyok magamra (nem a tanulási eredmények miatt) :d hanem alapvetően minden téren szerencsés voltam...szivesen vissza mennék az időbe 29f
2022. febr. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
vannak szep emlekeim meg rosszak is, de utolag rohogok is magamon
2022. febr. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Elég sok dolog van,amit ma nagyon cikinek gondolok,elsősorban viselkedés szempontjából,de hát ez van
2022. febr. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
akkoriban nagyon beteg voltam mentálisan.. mikor visszanéztem egy videót, még a beszédemen is lehetett hallani.. örülök, hogy túl jutottam azon az időszakon és a bántásokon amiket kaptam
2022. febr. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!