Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit csináljak ha utálok...

Mit csináljak ha utálok suliba járni? Egész nap csak szenvedek pedig nem piszkálnak csak néha. Minden untat amit ott tanulunk ez miért van? Tesi is untat mert ahelyett hogy edzenénk mindig csapatjátékokat játszunk...

Figyelt kérdés

2022. jan. 11. 07:00
 1/9 A kérdező kommentje:
Meg az zavar hogy fényképezgetnek az öltözőbe melltartóba meg bugyiba, és nevetnek rajtam pedig az edzőm mondta hogy elég formás alakom van, ezt nem veszik észre az osztáyltársaim? Olyan szól be az alakom miatt aki hájpacni de most miért viselkedik nálunk mindenki még a 20 éves lány is az osztályunkból pici ovisként?? Miért mindig a hülyéket kell isteníteni a normálisakat meg földbe döngölni?
2022. jan. 11. 07:05
 2/9 anonim ***** válasza:
35%
Hidd el a munka világa se jobb. Az is untat, napi 8 órát csinálsz valamit az életedből, ami sokszor nem érdekel, csak azért csinálod, hogy legyen pénzed a megélhetésre. Ott is vannak munkatársak, akik sokszor fúrnak vagy óvodásként viselkednek, nem beszélve az idióta főnökökről, aki még esetenként a lovat is adja alájuk.
2022. jan. 11. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én utaltam a kozepisklàt. Kb semmire nem jó a szakma amit kaptam.
2022. jan. 11. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%
A fotókkal kapcsolatban miért nem szóltál az osztályfőnöködnek? Ne várd meg, hogy "viccből" szembe menjen veled valamelyik közösségi portálon.
2022. jan. 11. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Irigykednek rád, azért fotóznak, illetve nevetgélnek, viszont szerintem is szólni kellene ezügyben, mert az ilyenek képesek bármire.


Az iskola engem is untatott, néha 2,7-es átlaggal zártam mert annyira nem volt bennem semmi potenciál, semmi ami motivált volna.

Aztán eljöttem egyetemre és megváltozott minden, 4-es átlaggal fogom zárni most az első félévemet (lehetne több is, csak ugyebár ez már egyetem, vannak oktatók akik csakazért is lehúznak) és élvezem.


Gondolom neked is vannak terveid kérdező, valahol biztosan tovább fogsz tanulni, meglátod, sokkal jobb lesz majd. Egyetemen senki sem fog szivatni, illetve bántani, ottan csak azokkal fogsz kapcsolatba kerülni akik számára szimpatikus vagy. Ottan ha valaki nem szimpatikus a másiknak nem szivatja, szimplán kerüli a társaságát. Van egy kis szakadék a kettő között intelligencia szintet mérve.

2022. jan. 11. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
96%

#2

Nem feltétlenül igaz. A munkáért legalább fizetnek, van szabadnap, stb. És könnyebb olyan munkát találni, amit szívesen csinál az ember.


#Kérdező

A fényképezgetés miatt mindenképp szólj egy tanárnak!! (Aki segítőkészebb: ofő, tesitanár, akár igazgató)

Amúgy meg gondolj arra, hogy legalább vége lesz. Én is így éltem túl, hogy ebbe kapaszkodtam. Később pedig sokkal-sokkal jobb lett.

2022. jan. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Még egy évem van amúgy a suliból ezen kívűl.
2022. jan. 11. 11:34
 8/9 anonim ***** válasza:
94%
Az nagyon hosszú idő, még ha nem is tűnik annak. Legalább a fotós problémát oldd meg és keress egy jó pszichomókust
2022. jan. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Én minden másodpercét utáltam a középsulinak. Érdekes, mindneki azt mondta, örülj, amíg tanulsz. Folyamatos b*sztatások, szekálások, verekedések (ebben mondjuk én nem voltam benne), tanárok elégedetlenkedése, és a dög unalom órák, amiken szó szerint leszakadt a pofám az unalomtól.


A munkahelyemen tök jól kijövök a munkatársaimmal, nincsenek szekálások, számíthatunk egymásra, nem unatkozok, és még pénzt is kapok érte.

2022. jan. 13. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!