Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan állítsam le az osztályt...

Hogyan állítsam le az osztálytársaimat?

Figyelt kérdés
Az osztálytársaimtól folyamatosan azt hallom, hogy én meleg vagyok/leszek, (ami sajnos igaz). Mindig mondják, hogy hogyan megyek, milyen a hangsúlyom beszéd közben, mennyire szeretem a ruhákat. A hangsúlyomon, járásomon nem tudok változtatni, csak annyit, hogy nem ülök keresztbe tett lábbal. Meg azt, hogy ha biztosan tudnák, hogy az vagyok, akkor megvernének, kitagadnának stb. Meg, hogy miért nincsen csajom? Nekem ez nagyon rosszul esik. Próbáltam változni, de nem tudtam és tudom, hogy sajnos nem is lehet. Mit csináljak, hogy abbahadják?
2022. febr. 9. 12:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hányadik osztály?
2022. febr. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
*Abbahagyják.
2022. febr. 9. 12:35
 3/11 A kérdező kommentje:
Szakiskola sajnos.
2022. febr. 9. 12:38
 4/11 anonim ***** válasza:
45%
Érts velük egyet, téma lezárva.
2022. febr. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

A heterók közül sincs mindenkinek párja, pláne fiatalon. Vagy nem tudom, hány éves vagy, gondolom középiskolás.


Nem tartozol nekik magyarázattal. Ha nincs tettlegesség, próbáld humorra elütni. Pl: azért csinálom, hogy jól tudjatok szórakozni! :) Vagy: a dolgozatkérdéseket is megjósolhatnátok, ha már ennyit tudtok!


Ha tényleg bántanak, vagy minden napod erről szól már lelkileg, talán érdemes suliváltáson is gondolkodni - legvégső esetben.


Amúgy meg gondolom, vannak sulin kívül barátaid, nem? Velük töltődj, ne azokkal foglalkozz, akikkel nyilván te sem kívánsz jóban lenni.

2022. febr. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Ne siránkozz,embereld már meg magad fiú vagy!
2022. febr. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
80%

Hát mond hogy igen az, és akkor?


Ha látják hogy téged nem feszélyez ennek a ténye, az kicsit elveszi az élét a dolognak.

2022. febr. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
#7 Nem merem, mert nem tudja senki rajtam kívül.
2022. febr. 9. 12:44
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Pont azért csinálják, mert látják hogy érdekel. Hagyd őket figyelmen kívül, és egyszer megunják.
2022. febr. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
77%
De hát látod hogy "sejtik".
2022. febr. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!