Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Volt olyan tanárod, aki...

Volt olyan tanárod, aki pukizott órán?

Figyelt kérdés

Férfi volt nő? Mennyi idős volt? Milyen tantárgyat tanított?

A tanulók hogyan viselkedtek ekkor? Hányadik osztályosok voltatok? A tanár hogyan kezelte a helyzetet?



2022. febr. 18. 12:16
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Istenem.... 😫😫😫
2022. febr. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

nekem nincs, de láttam a videót ahol a tanárnak sikerült :D és ugye oda vált a kép akitől jön a hang :D

még a gyerekek is nevettek meg vicces megjegyzést tettek rá :D

2022. febr. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
Igen, az 50 körüli töri tanárnő középsuliban, olykor halkan, teljesen véletlenül kicsúszott egy-egy. Én sajnáltam szegényt, tudom, milyen rossz az IBS és a táplálék allergiák, egyébként mindenki röhögött rajta. Egyébként is volt egy betegsége, kórházba is került valamikor. És hát egyértelmű, hogy voltak lelki/érzelmi problémái a háttérben, nagyon mísz volt mindig, próbálta visszafogni magát minden tekintetben, a családi élet szempontjából sem volt topon, a külseje is elhanyagolt volt. Nem volt benne élet, próbált szigorú lenni, senki sem kedvelte. Ha viccelődni támadt kedve, hogy felvidítsa a társaságot, nem is tudtuk mire vélni, annyira távol volt ez a stílus attól, amit egyébként mutatott magából.
2022. febr. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
44%
A fingás még a jobbik eset. Az gázabb, ha órán jön rá a szapora és ki kell rohannia a teremből.
2022. febr. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nő volt. Nagyjából 55. Természetismeretet.


Egyik tanórán behozott a gyűrthegységek kialakulásának szemléltetésére egy állványon gurítható "homokozót". Egy nagy, fedett üveg láda volt, homokkal telítve. Ki akart hívni valakit feleltetésre, hogy formázza le egy hegység kialakulását a homokkal.


Nekiveselkedett, hogy fölemelje az üvegláda – egyébként dögnehéz – tetejét, majd abban a pillanatban ahogy megemelte, az erőlködéstől kiröppent az ominózus fingocska. Éva néninek felfújódott a magára szorított kosztümnadrágja is, annyi levegőt bocsátott bele ebben a röpke pillanatban. (Ez külön szám volt a szituáció és a hanghatás mellett, hogy egy komplett légzsákot fingott magának.)


Közölte, hogy köszöni szépen, végre az órának, viszontlátásra. Az osztály strébere rögtön nyihogott, hogy "Nade még 15 perc hátravan". Éva néni azonban mindenkut kitessékelt, és magára zárta az ajtót.

2022. febr. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
5: Haha 🤣🤣😂😂
2022. febr. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Volt már
2022. febr. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Matek tanár, 60 körüli, 9. osztály. Megróbálta bevetni a könyv leesős trükköt. Nem volt szinkronban. :D Csak páran hallották, mert ricsaj volt az osztályban.
2022. febr. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!