Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Igaz az hogy osztálytalálkozór...

Igaz az hogy osztálytalálkozóra az emberek viszik a párjukat is?

Figyelt kérdés
Erről eddig sosem hallottam, itt az egyik kérdés alatt láttam hogy írták ezt. Ez tényleg így van? Nálunk szóba sem került eddig ilyesmi (még nem volt találkozó, most lesz az első).

2022. febr. 18. 21:27
 1/4 anonim ***** válasza:
86%

Megbeszélés alapján van. Pl. nekünk amikor étteremben volt az osztálytalálkozónk, akkor csak az osztály tagjai mentek. Amikor bográcsozós, kertipartys osztálytalálkozó volt, akkor mindenki hozta a családját/párját.

(mi évente-két évente szoktunk találkozni)

2022. febr. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
37%
én pl nem szívesen mennék a párom osztálytalálkozójára. én ott mit kezdenék ? engem ki érdekelne, és én kit érdekelnék ? szerintem nem lenne keresni valóm ott; mivel nem valószínű, hogy lenne kötődésem hozzájuk, még úgyse nagyon, hogyha amúgy ismernék is onnan 1-2 embert. vagy, nemtom, de én nem mennék. én nem oda való vagoyk; én majd megyek a sajátoméra. lehet, hogy unatkoznék, feszengenék, rosszul érezném magam, kellemetlenül, kívülállónak, fölöslegesnek, zavaró tényezőnek; betolakodónak.
2022. febr. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem! Nem jellemző egyáltalán. Ki az az ostoba, aki elmenne találkozni vadidegenekkel?
2022. febr. 20. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Hallottam már ilyenről, de szerintem nem ez a jellemző.

Nekem mindkét eset furcsa lenne, ha a pároméra mennék, és ha őt vinném is.

2022. márc. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!