Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az sértő, hogy osztálytársam...

Az sértő, hogy osztálytársam szerint sokat pofázunk a legjobb barátommal órán? 😒

Figyelt kérdés
Ezt mondták, hogy mi milyen sokat pofázunk állandóan, és ez mennyire idegesítő. Pedig egyáltalán nem beszélünk folyton, pont hogy ők szoktak random elkezdeni énekelni órán, az persze nem baj. Nektek ez hogy esne?

2022. febr. 18. 22:54
 1/5 anonim ***** válasza:
96%
Ez valami szegregátumban lévő iskola? Órán rázendítetek egy nótára, tanár véleménye mi?
2022. febr. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
9%
Én leszarom. Tette már szóva diáltátsam, hogy sokat pofázok és zavarja. Mondtam neki, hogy nem kötelező előttem ülni.
2022. febr. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem sértő.

Hanem felháborító, méghozzá a pofázás meg a random éneklés, akár ti csináljátok, akár az osztály más tagjai.

Maradjatok otthon, pofázzatok meg énekeljetek a játszótéren. Hagyjátok tanulni azokat, akik tanulni akarnak, és hagyjátok a tanárokat tanítani, ne a pofázós meg éneklős "diákokat" kelljen állandóan fegyelmezniük.

2022. febr. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
76%
Kinek?
2022. febr. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Menjetek inkább dolgozni, nem vagytok már tankötelesek, hogy csak rontsátok ott a levegőt! Sok tahó, aki pofázik órán, ahelyett, hogy tanulna és hagyná tanulni a többieket is!
2022. febr. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!