Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » A legjobb barátnőm kihasznál?

A legjobb barátnőm kihasznál?

Figyelt kérdés

Már nagyon régóta a legjobb barátnőm egy osztalytarsam.

Eddig mindig jól jöttünk ki viszonylag,nem is voltak nagy veszekedeseink.

Az utóbbi időben viszont egyre szarabbul érzem magamat a suliban és úgy érzem hogy kihasznál,vagy neha lesz*r meg ilyesmi.

Én csendes voltam mindig is és tisztelettudo,O viszont hangos, szókimondó,és hát mostanában egyre többet szajal a tanarokkal és tiszteletlen velük.

Nekem ez nagyon kínos.

Nagylanyoskodik ugymond, körmét meg szokta csináltatni csomoszor ilyen nagyon feltunore, sminkel,olyan ruhakat vesz fel neha néha ami nem neki való...(nagy dekoltázsu bluz v vmi)

Nem volt még barátja igazából.

Ahogy mondtam,az iskolában visszabeszel a tanaroknak,fel akarja magara hivni a figyelmet,orakon hangosan beszél valakinek az osztályból,vagy éppen a tanárnak mond vmit ami eleve milyen már hogy ott pofazik oran a tanarnak meg játssza a jopofat.

Egy csomó ember egy másik osztályból a seggérol beszel mindig ,hogy jaj de jó segge van meg ilyenek,volt mar olyan hogy meg is fogtak neki hatulrol...

Korulrajongjak elég sokan,szokott lógni nagyon sok mindenkivel az osztályból,olyanokkal is akik elég K**vasak...

Produkalja magat folyton mindenki elott és csomoszor meg is feledkezik rolam....

Pl beszél valakivel/valakikkel én meg csak ott ülök,és ha mondani akarok valamit akkor rám sem figyel,vagy ha kerdezek kozben vmit akkor azt mondja h nemtom és beszel tovább a másiknak....

Mindene megvan,6162828162628 féle ruhája,a legujabb telefonja,mindene....és villog is vele.

(Én tudom hogy ez nem jelent mindent de ő így gondolja valszeg... )


Vagy pl mond valamit valakinek vagy kérdez valamit vkitol amin én is ott voltam és engem utána vesz észre h ja tenyleg te is ott vagy....

Vagy megyünk le a lépcsőn és ő másokkal(engem leszarva) megy beszélgetve,én meg kulloghatok hátul egyedül,de persze miután elmegy az a valaki utána odajön hozzám és mondja hogy na mehetünk és még ő lepődik meg hogy utána nem mondok inkabb semmit...



Nagyon rosszul érzem magam minden egyes nap.

Úgy érzem kihasznál.

Annyira nem jó tanuló mostanában,lesz*r mindent

És mindenkit,rolam les,aztan még neki lesz jobb a dolgozata,rolam masolja a hazikat....

Elegem van az egészből.


Mit tegyek ilyen helyzetben? Még van egy félév amit vele kell töltenem és még egy csomó dolog van hátra amit vele kellesz csinalnom vagy na ertitek...

Félek hogy mindig mást fog választani.

Rajta kívül nincsenek nagyon barátaim...



Mit tegyek?



2019. febr. 18. 20:33
 1/8 anonim ***** válasza:

szerintem fél évet egyedül is kibírsz. legalábbis nekem lelkileg inkább jobb lenne egyedül, mint hogy valaki ennyire megalázóan bánjon velem.

Én nem kullognék utána, menjen, amerre akar.

Nyiss mások felé, de ha nem sikerül, hát a fél év az tényleg kibírható. és nem is fél év, már csak 4 hónap.

Az nem érdekelne, ha valaki rólam másolná a leckét, stb. az ő baja, ha nem tanul. De ha valaki engem semmibe vesz, én nem futnék utána, az tuti.

2019. febr. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen ember nem barátnő. Amíg egy kis nyomi volt, addig kellettél neki, most meg, hogy “menő” lett(=elkurvult), már bezzeg nem vagy érdekes. Gondolom, “uncsinak” tart. Imádom az ilyen nyolcadik osztályos kiskirálynőket.

Szépen mondd meg neki, hogy innentől fogva semmiféle házi feladatot, dolgozatot stb-t nem fog tőled megkapni, mert eleged van abból, hogy rendszeresen keresztülnéz rajtad. Barátságról meg nem lehet beszélni ilyen viselkedés mellett, amit ne bánj egyébként, mert nagy valószínűséggel amúgyis meg fog szakadni a kapcsolat suliváltáskor. Nem fog téged keresni, te meg ne fuss utána, mert nem érdemli meg.

2019. febr. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Én is így gondolom de nem nagyon akarok már bekavarni evvegere...

Félek is hogy őszinte legyek.

Nekem meg masoknak is ki szokott beszélni embereket akikkel előttük szépen bánik meg spanok meg jopofizik,aztan kibeszéli őket meg mindent elmond roluk...

Van egy erős sejtesem hogy ez fog történni suli után,de nem is bánom,csak legyen vége....

2019. febr. 18. 21:20
 4/8 A kérdező kommentje:

Vagy pl mikor megyünk vhova akkor másokkal csinál képet meg minden rám meg nem is gondol...Megy mindenkihez beszélni,el tőlem...

Először úgy gondoltam hogy én reagálok túl de sztem ez már sok.

2019. febr. 18. 21:25
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy te a barátnődnek tartod, de ő nem tart annak téged. Szerintem engedd el..
2019. febr. 19. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Engedd el.


Szerintem ez nem kihasználás, ha em semmibe veszi az érzéseid. De ugyanez érvényes;


Volt egy lány a gimiben - 9.-ben megutálták. Én melléálltam és elkezdtünk együtt lógni. Engem is utáltak ezért.


Utána megbocsátottak neki, de engem még mindig nem szerettek. Úgy kezdett el velük lógni, hogy engem nem hívott, kibeszélt a többieknek, került, amikor meg kellett segítség, akkor hívott és amíg megcsináltam neki, jópofizott, utána megint lexart, kibeszélt, stb.


Elengedtem, nem törődtem vele. Nem nagyon jutott eszembe más módszer, de így is hatásos volt.

2019. márc. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát ne hagyd, hogy kihasználjon.

Mondd meg a Világnak, hogy eddig| és nem tovább.

Ne másokért élj, hanem saját magadért. És kísérelj meg boldog lenni!

2019. márc. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

*Ja és persze úgy, hogy ne árts másoknak, de te se hagyd, hogy valaki rádtelepedjen, nyomasszon.

Ha szükséges, mert olyan helyzetbe kerültél, akkor állj ki magadért; vagy ha esetleg olyan került ilyenbe, akit szeretsz, vagy nem érzed fernek, akkor őérte is kiállhatsz ; de amúgy nem kell mindenkit megmentened, és mindenbe belefolynod, meg pl belegabalyodni, beleavatkozni minden esetben pl mondjuk idegenek esetleges karmikus ügyeibe.

Viszont, ha a barátnőd pl nem veszi észre, hogy ő túl sokat vesz el, túl sokat kér; na, mivel barátnők vagytok, ővele ne támadólag és elutasítólag beszéld meg ezt a dolgot, amit érzel, hanem kedvesen próbáld meg neki elmagyarázni. És ha nem érti meg, pl lelki szemetesládának néz, de a te bajaidra nem kíváncsi, akkor hagyjad őt. Lehet amúgy,hogy meg alkalma nem volt adni, tehát viszonozni, de mondjuk ha mondod, hogy neked kéne valami , és neki hatalmában is áll segíteni, és nem pl valami veszélyes dolog, hanem jó; valami hasznos mondjuk, akkor segíthetne benne de tényleg.

2019. márc. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!