Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek tartani fogunk...

Szerintetek tartani fogunk úgy osztálytalálkozót,hogy még csak tavaly ballagtunk nyolcadikból,mindenki más gimibe/szakmunkásba ment?

Figyelt kérdés
Én azt hallottam,hogy 15-20 év után szoktak ilyet tartani,és azt is csak gimiben. Nagyon jó volt a kapcsolatunk,viszont nem szervez senki osztàlytalálkozót,nem tudom szokás e ez egyeltalán ilyen “korán”. Nekem speciel hiányoznak,most nem tudom,hogy nekik a többiek/én igen,de nagyon szeretném ha találkoznánk. Én nem vagyok jó a szervezkedésben mert azt őszintén elmondom,hogyha azt mondják netàn rá hogy nem,akkor sz@rul érezném magam hónapokig. Szerintetek lesz ebből valami,vagy ne is reménykedjek? Néhányan amúgy szerintem összejárnak,de sajnos engem folyton kihagynak,pedig jóban voltunk.
2022. febr. 19. 12:52
 1/2 Anna horváth válasza:
100%
Szerintem nem, osztálytalálkozót általában 5 évente szoktak tartani.
2022. febr. 21. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

5 evente szokott lenni osztalytalakozo de az 5 eves nem annyira erdekes mert nem sok minden tortenik 5 ev alatt, lehet hogy az osztaly 90% ugyan ott lakik a kozelben amugy is.

Nekem volt egy 5 eves az altalanosban es egy 5 eves a szakkozepben is.

10 eves nem volt, talan 15 eves ha azt valaki megszervezi. Na az mar erdekesebb, lehet lesz olyan akit meg sem ismersz mert ugy meghizott vagy megkopaszodott

2022. febr. 25. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!