Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Egy tanár miért dühös ha...

Egy tanár miért dühös ha alkalmazzuk azt, ami le van írva a házirendben?

Figyelt kérdés

A házirendben az van, hogy a TZ-ket kötelessége a tanárnak 1 héttel korábban bejelenteni ha ezt nem teszi, a TZ megírása a diák részéről opcionális lesz.

Vagyis ha akarja megírja ha nem akarja nem írja meg.


A minap egy be nem jelentett TZ-et egy egész osztály egységesen nem akart megírni.

MI ezzel a gond? Hogy mertük alkalmazni azt ami a házirendben van?


2022. febr. 19. 12:56
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
22%
Gondolom az, hogy csak a nektek kedvező pontokat óhajtjátok alkalmazni.
2022. febr. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
68%

Azért, mert a magyar oktatási rendszer mindent elkövet annak érdekében, hogy a diákok ne merjék érvényesíteni a jogaikat. Hierarchiára épül az egész rendszer, azaz a tanár az idősebb, ő már elvégzett egy egyetemet, tehát ezek alapján akkor is neki lenne igaza a diákokkal szemben, ha azt állítaná, hogy a hó piros.

Szerintem nagyon menő osztály, ne legyetek agyatlan droidok, amiket képezni akarnak!

2022. febr. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
8%
#2 mi?
2022. febr. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
48%
Mert megsértettétek az egóját.
2022. febr. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
17%
Gondolom nem az első húzásotok volt. Sok tanár nem bírja az ilyet,nekik az jön le ebből,hogy lusták voltatok készülni a dogára,és ezt a dolgot használjátok alibiként.
2022. febr. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
75%

6


Hogy készüljenek témazáróra, ha nem is tudnak róla?

Nyilván valamilyen szinten mindig kell készülni az adott órára, de meglepetés gyanánt max. röpdolgozatot írathat (az előző óra anyagából).

2022. febr. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
22%
Gondolom, annyi történt, hogy nem egy héttel előtte jelentette be, csak 6 nappal.
2022. febr. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
34%
Ekkor a tanár kinevezi ezt a témazárót röpdolgozatnak és megíratja jogosan. Hiszen a röpdolgozatot felesleges bejelenteni.
2022. febr. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
94%
Tanár vagyok. Ilyen esetben jogtalanul dühös. Velem egyszer fordult elő, hogy nem javítottam ki határidőre a dolgozatokat, de tudtam, hogy a házirend szerint ilyenkor választhatják, hogy nem kérik a jegyet. Ezt mondtam is nekik. Csodálkoztak és örültek, mert másoktól ezt nem szokták meg. Az ötösök természetesen kérték a jegyet, néhány négyes is.
2022. febr. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
14%

9


Ez nem így megy. Bár abban az országban, ahol "A párt" kénye-kedve szerint módosíthatja az alkotmányt...

2022. febr. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!