Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit döntenétek a helyemben,...

Mit döntenétek a helyemben, elmennétek vagy sem?

Figyelt kérdés

Hetek óta őrlődök (itt is írtam már ki egy kérdést ezzel kapcsolatban), nemsokára gimis osztálytalálkozó lesz és még mindig nem tudom eldönteni menjek-e vagy sem, szóval érdekelne hogy mások a helyemben hogy döntenének és miért.

Egyszerűen nem tudok dűlőre jutni, az egyik felem menne, a másik meg nem. (Fel vagyok iratkozva, de mondtam hogy szólok előre ha mégsem megyek.)


Ami miatt szívesen mennék:

-Szerettem az osztályom és többségüket azóta nem is láttam, jó lenne ismét találkozni velük.

-Jó helyen lesz a találkozó, a kaja is finomnak ígérkezne, meg legalább lenne valami kimozdulós program ami nem rutinszerű.

-Titkon bízok benne hogy talán egyik vagy másik lánnyal lehetne valami, többekkel is megvolt anno a kémia és nem is esne rosszul valami kaland.


Ami miatt viszont nem szívesen mennék:

-Covid, elsősorban szüleimet féltem, be vannak oltva de ki tudja mit szednék össze, ennyi ember összezárva egy helyen...

-Sokszor rám törnek mai napig pánikrohamok, nem tudom most lenne-e és tudnám-e kontrollálni.

-A többséggel ellentétben nincs melóm, és az egyetemet se tudtam befejezni (pedig már nem sok kellett, csak hát a betegségem közbeszólt...) így hülyén érezném magam mikor a "ki mit ért el" részhez kerülnénk.


Szóval van 3 érv amellett hogy menjek és 3 érv amellett hogy ne menjek. És most ide-oda csapongnak a gondolataim, nem tudok dönteni mi a fontosabb, a biztonság és a nyugalom vagy a kaland és az élmény...

Szóval titeket kérdezlek, kis közvélemény-kutatás: ha ti lennétek a helyembe, mennétek vagy sem?



2022. febr. 28. 18:15
A kérdező szavazást indított:
egészen biztosan elmennék
valószínűleg elmennék
valószínűleg nem mennék el
biztosan nem mennék el
30 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:
90%

A covid az ma már nem érv, legfeljebb kifogás.

Nem írtad, hány éves találkozó, de ha csak nem sznob újgazdag gyerekekkel jártál egy osztályba, nem lesz gond, hogy eddig ott tartasz, ahol. Pláne, hogy eü-i okai is vannak.

Lehet, még jót is tesz egy kis változatosság a pánikodra, ehhez nem értek.

2022. febr. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
83%

Dobj fel egy érmét. Ha csalódott vagy az eredménytől, tedd a másikat.🙂

(Én egyébként egyértelműen elmennék. Már a másik kérdésednél is írtam, bár ott csak a covid parádról volt szó.)

2022. febr. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!