Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Tetszik az iskolánkba dolgozó...

Tetszik az iskolánkba dolgozó srác, el mondjam egyszer neki?

Figyelt kérdés

Idén végzek a 8. osztállyal.

Viszont egyéb okok miatt maradtam le…(de ebbe most ne menjünk bele) lényeg, hogy pár évvel idősebb vagyok mint az osztálytársaim.


Már egy ideje tetszik az egyik srác aki a sulinkba dolgozik, olyan 25 körüli lehet.

Körülbelül november óta tetszhet de január óta a legerősebb az amit érzek… most már nem csak egy tetszetős srác, hanem napi szinten látni akarom s folyamatosan gondolok rá.

Emlékszem év eleje körül még olyan szeptember-október körül..hú nem is tudom, de az egyik tanár odaküldött hozzá, mert nem tudtam bejelentkezni a gépemen. Már akkor is izgatott voltam, s szerintem vissza gondolva full cringe lehetett ahogy beszéltem folytonos elcsukló hangommal:,) de akkor még nem éreztem ennyire ezt, hogy vágyom rá.,.


Többször is találkozott mostanába a tekintetünk. Elveszek a szép barna szemeibe😖

Nem tudom miért gondolom ezt, de lehet ő neki is tetszem én.

Pl.: itt egy szituáció, amikor én a folyosón voltam ő pedig hátam mögött jött fel a lépcsőn s én hátra fordítottam a fejem s egymást bámultuk egy ideig míg én zavaromba el nem fordultam végül.


Gondoltam már arra, hogy majd szeptemberbe mikor már nem ide fogok járni ahova jelenleg, ráírok, s beszélgetést kezdeményezek ezátal. Talán egy találkozásnál el is mondok neki mindent…


Vicces, talán de a folyosón is mindig reménykedem, hogy majd megint arra jön és egymás szemébe nézünk újra.


Sokszor gondolok rá, s bevallom sokszor elképzelem milyen lenne ha…(pl.: mi összejönnénk, vagy merészebb dolgok is akár amit nem részeteznék:,) …)


Ma mondjuk úgy érzem beégtem nála, ugyanis nem láttam, hogy mögöttem van épp, s kicsit cinkesen zenét hallgatva mentem utamon ahol persz magamba dúdolgattam is:,D de talán azt nem is lehetett hallani, mert eléggé fújt a szél. Én am edzére indultam a suli után.


Ugye kb. ugyanakkor mentem edzésre mikor ő is végzett a munkával…aztán biciklivel mögöttem volt mikor észrevettem mert közelebb került. :,D



Na de a lényeg, hogy szerintetek írjak majd neki? Elkezdjek vele beszélni akkor?


((Meg már gondotam arra is, hogy ballagáson nem lennék jelen, de csak miatta úgyis el fogok menni, mert tudom, hogy úgyis ott lesz ő is.))


Bocsi, kissé zavaros minden mondatom, csak gyorsan lekörmöltem nagyjából a tudnivalókat.



Utálkozó megjegyzéseket ne is kezdeményezzünk:)

Köszönöm!


2022. márc. 7. 15:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szép a szerelem, de SOSE felejtsd el azt a lehetőséget, hogy egy idősebb pasi ki is használhat!
2022. márc. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Akkor most hány éves is vagy? Mert elég cink még egy gimnazista lánnyal is ki kezdeni...nekem is tetszik egy 17 éves csaj, de én 29 vagyok...ha 8 dikas vagy mennyi vagy 15-6? Hát nem tudom..
2022. márc. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

16:O3

17 vagyok. Mondtam pár évvel idősebb mint az osztálytársaim.:S

2022. márc. 7. 16:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!