Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » 22 éve adott helyen dolgozó...

22 éve adott helyen dolgozó tanár inkább átment más suliba csak ne kelljen oltatnia magát-erről vélemények?

Figyelt kérdés

Tanár, 22 éve egy neves budai állami gimnáziumban tanít. Kijött az ukáz vagy oltat vagy nem dolgozhat.

És ő nem oltat, azért se, inkább ott hagyta a 22 éves helyét és átment egy nevesincs alapítványi kuplejárba mert ott (MÉG!!) nem kell oltatni.


Ha ott is kell majd (és kelleni fog... ) akkor hova megy az kérdés.


Vélemények?


2021. nov. 19. 21:04
1 2 3 4
 1/39 A kérdező kommentje:
Tehát feladott egy nívós helyet egy nevesincs külvárosi futottak még kategóriás kupleráj hely kedvéért csak azért se kelljen oltatni.
2021. nov. 19. 21:06
 2/39 A kérdező kommentje:

Az új helyen az igazgató megmondta 22.01.től aki nem oltott az mehet.

Hát ezért megérte feladni a 22 éves nívós régi helyét.

2021. nov. 19. 21:09
 3/39 anonim ***** válasza:
54%
Legalabb kiall azert amiben hisz nem csak a szaja jar 🤷‍♂️ ha nem akarnek olttatni es koteleznek enis felmondanek.. csak nekem mind1 volt h beoltanak e vagy nem es vegul edzessel kizsartak 🤷‍♂️ de ha pl a kotelezo maszkot vezetnek be enis lelepnek..
2021. nov. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
57%
Valószínűleg alsó hangon dupláját megkeresi mint a szívtiprógimiben, plusz oltatnia sem kell magát, szóval nem hinném hogy rosszul járt.
2021. nov. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
74%
Tanári állást nem nehéz otthagyni. Nem sokat keresnek. Szerintem elöbb-utóbb mindenképpen lépett volna. Ez csak az utolsó csepp volt a pohárba.
2021. nov. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:

"Valószínűleg alsó hangon dupláját megkeresi mint a szívtiprógimiben, plusz oltatnia sem kell magát, "


1. táblás bért van ott is. Egy fillérrel se kap se többet se kevesebbet. de egy fillérrel se.


2. és oltatnia sem kell magát? HM? Hát 2022.01.01től ott is fel van adva a lecke: oltat vagy mehet...

2021. nov. 19. 21:19
 7/39 A kérdező kommentje:

" Szerintem elöbb-utóbb mindenképpen lépett volna."


Világos. 22 évig helyben volt., esze ágában se volt menni,de bejött az oltás és nagy hirtelen rájött menni akar.


Hát világos. 22 évig nem jött rá , most kijött a jogszabály és 1 hét alatt rájött.

Világos.

2021. nov. 19. 21:20
 8/39 anonim ***** válasza:
100%
Hat akk majd eldonti mit akar 🤷‍♂️ ha nagyon ellenzi dolgozik addig mas szakmaban.. legalabb penzt is keres
2021. nov. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:

"amiben hisz "


Egy oltásban HINNI Kell... Hm?


Azt nem a templomban kell?

2021. nov. 19. 21:22
 10/39 anonim ***** válasza:
96%

6

Alapítványi iskolánál hogy lenne közalkalmazotti bértábla? Én is alapítványi iskolánál vagyok és amit közalkalmazottként kapnék annak a háromszorosát viszem haza.

2021. nov. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!