Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit csináljak? Tök gáznak érzem.

Mit csináljak? Tök gáznak érzem.

Figyelt kérdés
Egy suliba járunk az unokatesommal, és ha találkozunk a folyosón megöleljük egymást. Ő sokkal kisebb mint én, 6 év van köztünk, de eddig alig ismertük egymást, ritkán jártunk össze. Örülök hogy kezdett egy ilyen kapcsolat kialakulni köztünk. Aztán pár napja az egyik évfolyamtársa megölelt, és ugyanúgy köszönt, ahogy unokatesom szokott. Majd aztán megint, megint. És azóta is így van, ez kb. 3 napja van. Vissza öleltem mert nem akartam gáz helyzetet. Rendszeresen járok büfébe, meglátta a lány és szinte mondta hogy hozzak neki is mert neki nincs rá pénze. Azt mondtam, hogy most nincs nálam pénz, megkérdezte hogy holnap? És amióta olelget, az unokatesommal mintha megszakadt volna ez a kezdődő kötelék, azóta ő nem olel meg és ez nagyon bánt engem.. Lehet h nem esik jól neki. Aztán megláttak ma az osztálytársaim, amikor megoleltem, elkezdtek nevezni, meg nagyon néztek. Annyira gázul érzem magam, én nem akarom ezt a lányt olelgetni, de nagyon tapadós. Mit tegyek?

2022. márc. 10. 17:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, hogy bocsi, de nem fogod kifizetni a kajáját és nem szeretnéd ha megölelne mert alig ismered. Finoman, de határozottan.
2022. márc. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez jó, de eddig meg megengedtem...
2022. márc. 10. 19:33
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
mondd meg neki, hogy a te pénzed sem véges
2022. márc. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem megpróbálhatnál beszélni az uncsitesóddal, és ha úgy van akár ő is mondhatná a kis tapadósnak hogy kopjon le rólad.
2022. márc. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!