Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért bánt, hogy az új osztály...

Miért bánt, hogy az új osztálytársam szebb nálam?

Figyelt kérdés

Ma jelentették be hogy jön egy új csaj, be is jött, bemutatkozott stb, eddig azt gondoltam hogy az osztályomból lányok közül én vagyok a legszebb, de már nem így van, és ez nagyon bánt.

Az arca olyan hibátlan, az orra meg tök sima, és szép a mosolya, nekem van egy pukli az orromon tudjátok.. egészen kicsi, de most csúnyának érzem magam.

Még jó tanuló is, most lesz egy vetélytársam. Fel akartam tornázni magam a ranglétrán, mert én vagyok a harmadik legjobb tanuló az osztályból erre tessék.

Mit tegyek?


2022. márc. 24. 16:21
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Tanulj még többet. Mindig lesznek nálunk szebbek, jobbak, erősebbek, és persze gyengébbek is. Na és? Ez van.
2022. márc. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Felnőtt párkapcsolatok?
2022. márc. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Fogadd el, hogy nem tudsz a legjobb lenni.

Eleve annyira szubjektív az összes dolog amit írsz. 0 ismeretség alapján ki tudom jelenteni, hogy nem te vagy a legszebb az osztályodban, sőt a másik csaj sem az. Mindenkinek más a szép, valakinek te, valakinek meg más.

A tanulásban sem tudsz a legjobb lenni, mindenki másban erős. Neki talán a matek az erőssége, neked meg a nyelvtan.

Hozd ki magadból a maximumot, de ne azért, hogy a legjobb lehess, mert olyan nincs. Próbálj meg magadnak megfelelni, ez úgyis a legfontosabb.

2022. márc. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell annyi tini amerikai sorozatot nézni. A szépség ízlés kérdése, lehet, hogy valaki szépnek tart, másnak meg egyáltalán nem tetszel. A tanulásban meg függ hová mész továbbtanulni, nekem sok gimnáziumi osztálytársam volt jobb tanuló mint én, mégsem diplomáztak le..
2022. márc. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésre a válasz, azért bánt, mert irigy vagy.
2022. márc. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát Te nem sokat. Remélem a hölgy nem ennyire rosszindulatú mint te vagy. Vegyél róla példát és barátkozzatok össze. Vele vagy valakivel aki megmutatja neked hogy a pukli az orrodon mennyire nem számít.vagy pont az a szexepiled
2022. márc. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
31%
Nekem is van pár ilyen esetem. Ha megszólalok órán, ugatnak többen is hogy stréber vagyok. Zavarja őket hogy ők nem tudnak semmihez hozzászólni pl matekon. Vagy amikor kiosszák a dogákat, összenéznek egymásra ha 5ös az enyém. Én nem tehetek róla hogy nekik fájdalmas ha nekem valami megy. Tanulni egyik sem fog leülni de ugatni, szemétkedni azt tudnak. Pukkadjanak meg. Jaaaa és amikor doga van egyből levágódik mellém legalább 2 hülye 2 oldalra. Amúgy köszönni se köszönnek.
2022. márc. 25. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!