Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Láttatok már olyan párokat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Láttatok már olyan párokat, ahol a férfi volt a szebb/ vonzóbb és nem a nő?

Figyelt kérdés

Én még soha nem láttam olyat a való életben, hogy a férfi lett volna egy pár vonzóbbik tagja. Mindig azt látom, hogy vagy a nő sokkal szebb mint a férfi, vagy egyforma kategóriában játszanak. De még hírességek között is ugyanezt látom, hogy a nő sokkal híresebb és/vagy gazdagabb, mint a férfi, és mégis sokkal szebb. Pld. Beyonce és Jay Z, Meghan Fox és Mgk, Ariana Grande és Pete Davidson, Rihanna és a barátja, Reese Witherspoon, Mary Kate Olsen, Salma Hayek, Adriana Lima és párjaik stb stb. Nem mondom, hogy a linkelt férfiak mind csúnyák, de a párjaik sokkal vonzóbbak náluk. Egyedül talán Keanu Reeves-et tudnám ellenpéldaként felhozni, de több nem jut eszembe.



[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


2022. febr. 6. 15:25
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
0%
Hírességek közül szerintem Brandon Routh és a felesége. Ott a pasinak szerintem tökéletes az arca, a nő meg elég ufo fejű.
2022. febr. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
80%
Ismerősi körömben elég sok ilyen van.
2022. febr. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Igen. Példának okáért ott volt erre a Brad Pitt - Juliette Lewis páros.
2022. febr. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
76%
Pedig elég gyakori, hogy nagyon jó pasik szürke egerekkel vannak együtt. Viszont kevés a jó pasi és ezért tűnhet úgy, hogy a nők csúnyább férfiakkal vannak, mert a legtöbb nőnek ez jut, hiába szép. Mondjuk ha szépségkirálynő lennék, a hideg rázna az alacsony kopaszodó, nem túl intelligens átlagjaniktól, de hát mindenkinek más az ízlése.
2022. febr. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
44%
Nagyon ritka hogy a fèrfi nèz ki jobban, párszor láttam csak ilyet èletem során.
2022. febr. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

Igen, de egyetértek veled, ez tényleg nagyon ritka, sokkal több olyan párt lehetne mondani, ahol a nő a szebb. Legtöbbször meg kb. "egy kategória" a két fél.

Most kapásból Shawn Mendes és Camila Cabello jut eszembe ellenpéldaként. Nem azt mondom persze, hogy Camilla csúnya lenne és a beállított képeken, ahol meg van csinálva a sminkje és a haja, ott jól mutattak együtt, de láttam már róluk pár paparazzi képet, ahol ezek nélkül viszont szerintem látványosabb a különbség. PL:

[link]

[link]

2022. febr. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
69%
Liptai Claudia és férje, Szinetár Dóra és férje. Szerintem midkettőnél jobban néz ki a pasi. Macron és felesége, Momoa és felesége (bár ők éppen válnak, de 16 évig együtt voltak.) A hétköznapi életben is sok ilyet ismerek, jó pasi, és átlagos, de normális, kedves, okos nő.
2022. febr. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
31%
Sokszor
2022. febr. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
44%

#7:


Tényleg. Én a fiatal Hajdú Pétert is ideveszem, amikor még Ábel Anita párja volt. Nem a Hajdú miatt, mivel emberileg egy nullának tartom, de Ábel Anitát soha nem értettem…

2022. febr. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Igen, van ilyen, de szerintem a személyiségével kárpótolta ezt a dolgot.
2022. febr. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!