Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátomnak mindig szebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomnak mindig szebb barátnője volt, mint én, hogy fogadjam el?

Figyelt kérdés

Ő sose mondta ezt, de azért szerintem elég egyértelmű. Igaz az is, hogy nincs önbizalmam de nem is tud lenni. Rajtam kívül 3 komolyabb barátnője volt, szebbek voltak, mint én és nagyon különleges szépségek. Én olyan tucat, semmi extra csaj vagyok.


Tudom és érzem is engem szeret a legjobban(mondta ő is és a barátai is), de olyan jó lenne ha én is különleges szépség lennék.

Nem tudom, hogy fogadjam el a dolgot, szerezzek önbizalmat. Ha ő vagy bárki mondja szép vagyok nem tudom elhinni..



2022. febr. 20. 12:09
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
89%
Veled van, ergo jobb vagy, mint az exek
2022. febr. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
90%

Biztos te is kulonleges vagy, ha nalad horgonyzott le.

Valoszinuleg belulrol te vagy neki a leggyonyorubb.

2022. febr. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
26%
Lehet csak hazudnak, mert látják rajtad, hogy nincs öbizalmad és próbálnak feldobni.
2022. febr. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
96%
Ennek a kérdésnek semmi köze a barátodhoz.
2022. febr. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
93%
Nők másképpen látják magukat és másokat.. 5 kiló smink meg a 20 centis szempilla és a felfújt száj nem szépít.
2022. febr. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
91%
az is lehet, hogy csak képen néznek ki jól
2022. febr. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
65%
Járj pszichoterápiára, mert az hogy hogyan látod magad, nincs kapcsolatban azzal, hogy nézel ki valójában. Nincs mit elemezni ezen, amíg nem dolgozod fel a rossz gyerekkorodat és a hibás családi mintákat, mindig lesz valami képzelt bajod önmagaddal. És erre a kapcsolatod is rá fog menni, mert nagyon fárasztó olyannal lenni, aki elégedetlen önmagával.
2022. febr. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
14%
Volt nekem is extradögös csajom, de semmi közös nem volt bennünk... most ani párom nem annyira szép, de teljesen egyhullámon vagyunk, szerintem hosszútavon ez sokkal fontosabb, bizonyos kor felett pedig úgyis mind ocsmányak vagytok...
2022. febr. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
100%
Kapcsolatban neked csak a külső számít? Számodra mi fontos? És a barátodnak?
2022. febr. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat!


Nem a külső fontos, egyikünk se tökéletes de mégis jobb érzés lenne ha én is olyan szép lehetnék, mint ők.

Persze a barátomnak szép vagyok, tetszek neki smink nélkül is(volt barátnője smink nélkül nem volt szép), de kitudja ha mi se lennénk együtt ugyanazt mondaná.


A személyisegem,ahogy mi kijövünk jobb, nem vagyunk tökéletesek de nem is erre akartam kitérni.

A mai világban ahol a külső nagyon fontos, és te nem vagy az ideálnak megfelelő, rossz érzés..

2022. febr. 22. 12:16
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!