Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Lehet olyan, hogy egy gyerek...

Lehet olyan, hogy egy gyerek 1 év alatt hatalmas változáson menjen keresztül és 10 évesen gyereknek néz ki, 11 évesen pedig olannak aki nemsokára gimibe megy?

Figyelt kérdés

Néztem aminap egy videót, ahol a felsőtagozat összeült.


Pont ült pár ötödikes és hatodikos gyerek egymás mellett egy jelenetben és kinézetben hatalmas különbség volt közöttük.


Pedig csak 1 év van közöttük.


Az 5. osztályosok telejsen gyerekek voltak még kinézetre.


Viszont a 6., a 7. és a 8. ugyanúgy néztek ki alkatra, tehát kamaszosan, akik már mindjárt kezdik a gimit.


Létezhet, hogy ennyit alakuljon egy gyerek csupán 1!! év alatt?


Én visszanéztem 5. és 8. osztály között az osztlyképeket és ilyen nagy átalakulásokat nem láttam senkinél, de annak már 20 éve. Azóta ez ennyit változott?


2022. márc. 25. 17:50
 1/1 anonim válasza:
Őszintén én nem tudom de 5.-Ben gondolom a test előkészül vagy nem is tudom de a mi sulinkban is nagy a különbség (ezért is nézik le sokszor őket lol)
2022. márc. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!