Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ezt biztosan szabályosan...

Ezt biztosan szabályosan tették meg?

Figyelt kérdés
Hamarosan bálunk lesz,amire már hónapok óta készülünk. Nagy nehezen kialakult,hogy váltano fogom egy barátomat majd a tánc felénél. Viszont mint kiderült,a mozgássérült csaj anyja megbeszélte,hogy a lánya velem táncoljon(micsoda egy patkány)aki nemcsak,hogy alig tud járni,kb 15-20 centivel alacsonyabb is nálam,helyem sincs rendesen lépni. Hiába szóltam,hogy elmondta maga a tanár,hogy nem lesz már változás,a szemembe hazudta,hogy ilyet nem mondott. Én erről semmit nem tudtam,amíg hiányoztam(2 hetet)addig rakták a csajt mellém. Engem nem kérdeztek meg,pedig tudják a sulis emailem. Még az osztályfőnöknek szólok majd,hogy ez így nem fog menni. Ha neki sem hisznek egyszerűen nem megyek bálba,és felborítom az egész rendszert. Úgy érzem ezek után megérdemlik...

2022. márc. 29. 17:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
Milyen magas vagy?
2022. márc. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Világosan fogalmazz, hogy ezt te nem szeretnéd.



Amúgy megértem, hogy szarul esik ez, hogy a megkérdezésed nélkül ezt így. Hogy nem lehet szerintük beleszólásod. Eltudom képzelni, ha esetleg a lány beszél veled, akkor esetleg másképp látnád.

2022. márc. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
2%
Annyira borzasztó lenne egy mozgássérült lánnyal táncolnod???
2022. márc. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az eljárásnak szól a sértődés, nem a mozgássérült lánynak. Senkinek sem esne jól, ha a felnőttkor küszöbén a megkérdezése nélkül döntenek róla bármiben, legyen az akár egy olyan csekély dolog minr egy iskolai bál.


Kérdező, ettől függetlenül szerintem vállald el! 5 év múlva le se tojod majd a bált, meg a patkány tanáraidat, viszont annak a lánynak életre szóló rossz élmény lehet, ha hirtelen nem táncolhat mert nincs kivel.

2022. márc. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
77%
De imádom ezt a fogyatékos barat hozzá állást. Nyugi nekünk is hasonló módon lett elbszva a szalagavató.
2022. márc. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Hát igen,csak a hulladék Z generáció.Fontosabb egy szar szalagavató mint az ember.Gratulálok.
2022. márc. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat ha én megbeszélem hogy a pistikevel táncolok és gyakorlunk akkor senki hisztije miatt ne kelljen már varrialni.
2022. márc. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
#6 itt a szülők és tanárok generációja a fő suttyó. Szerintem a lánynak is tök kellemetlen lenne így hogy az anyja ezt így leszervezi a másik tudta nélkül, hogy vele kell táncolnia. Az anya és a tanár nagyon nem jól intézte. Azt kellett volna, hogy a tanárnak vissza kellett volna utasítani az anyát és mondani, hogy lány kérdezze meg személyesen őt nem táncolna e vele és aztán ő döntse el szabadon. És akkor ha belemegy egy szép dolog lenne nem egy ilyen kényszer.
2022. márc. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
2%
8# Alacsony is,járni is alig tud,jajj a szalagavató.Inkább el sem megyek.Szopja be mindenki mert hisztizek.Itt inkább ezzel van a baj!!
2022. márc. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

#9 pedig ha a stílus nem is illedelmes, mert felcseszték a kérdezőt, de neki ez egy rosszabb helyzet mint ami eredetileg volt. szóval ez valami olyan amiről megkérdezni kellene és kérni tőle, hogy gondolja át és független létezőként kezelni.

(és a lány amúgy azt tippelem kábé hasonlóan lett megkérdezve. nehéz elképzelnem, hogy egy tini csaj aki amúgy gondolom gátlásos meg ezer baja van az állapota miatt ezt így intézte volna, hogy utasítsátok kérdezőt hogy velem táncol)

2022. márc. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!