Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek megbánthattam az...

Szerintetek megbánthattam az osztálytársamat?

Figyelt kérdés
Ő nem szeret tanulni. Én meg azt mondtam neki, hogy olyan szakma kéne neki amihez nem kell tudás. Szerintetek sértő ez a mondat? Nem veszem rajta észre a sértődés nyomát.
2022. márc. 29. 19:18
 1/7 A kérdező kommentje:
Fiú.
2022. márc. 29. 19:18
 2/7 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
77%

Hát ez elég sértő.

Egyébként milyen szakmához nem kell tudás?

2022. márc. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem fiatal korban ezen senki nem sértődik meg. Szinte senki nem szeret tanulni és úgy képzeljük hogy olyan munkánk lesz amiben keveset kell majd dolgozni/tanulni. Egyébként szinte minden munkához csomót kell tanulni sajnos, kivéve ha őstehetség vagy, vagy nagyon gazdag.
2022. márc. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Sajnos nem gondoltam meg, hogy mit mondok.
2022. márc. 29. 20:13
 5/7 anonim ***** válasza:
Amihez nem kell tudás, az a takarító meg közmunka, de azok meg nem szakmák. Nem hinném, hogy az osztálytársad a kettő közül akarná valamelyiket csinálni.
2022. márc. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Sértő, de őszintén szólva, nekem is volt csoporttársnőm, aki egyszerűen lusta volt tanulni, bejárni az órákra, már elsőben mondta, hogy otthagyná az egyetemet, mert megeröltető, pár évvel azután is az egyetemen volt, hogy lediplomáztam.

Mindenbe szalmaláng lelkesedéssel vágott bele és egy idő után zavaró lett, amikor többször előfordult, hogy a kérésére bejuttattam valahova, majd 1-2 alkalom után kilépett vagy el se ment.


Nála éreztem sokszor, hogy hasonlót mondanék, de úgy vagyok vele, mindenki a saját életét élje és semmi közöm ahhoz, hogy vele mi lesz.

2022. márc. 30. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az osztálytársad nem vette magára, nem kell ezen aggódni. Neked viszont jó lecke, hogy meggondolatlanul ne mondj olyasmit ami bántó lehet másnak. Nyugi, ez a legtöbb emberrel előfordul nem egyszer, és az jó dolog hogy észlelted és tanulsz belőle.
2022. márc. 31. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!