Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Félek attól, hogy nagyon...

Félek attól, hogy nagyon csúnyán, maradandó károsodást okozva megtréfálnak holnap Április 1. lévén a suliban. Nagyon csúnya tréfákra kell számítanom, mert elég gonoszak tudnak lenni velem az o.társaim. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Én is benne vagyok am a viccelődésbe, csak félek hogy valami rosszra készülnek. Olyan típusok sajnos, hogy furán viccelnek. Am is sokat csúfolnak mi lesz még holnap....


Én hogyan viccelhetném meg őket? Hogy örökre megemlegessék?



2022. márc. 31. 16:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyugi enis kaptam anno minden felet de ne így állj hozza találj ki teis valamit utána illetve ne akarj fent rajta
2022. márc. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha ennyire félsz, és tényleg azt gondolod, hogy akár veszélybe is kerülhetsz, akkor maradj otthon arra az egy napra. Ha csak tipikus iskolai szivatás, akkor meg bírd ki most az egyszer, nem kell törődni velük.
2022. márc. 31. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szüleidnek mondd el, hogy pontosan milyen tréfákra számítasz és ezért szeretnéd, hogy leigazolják ezt a napot.


Sajnos tudom milyen az, volt egy fiú, akit csak simán egy átlagos hétköznap úgy tréfáltak meg, hogy meggyújtották a haját és gyorsan eloltották a tüzet, úgyhogy tudom milyenek a durva csínyek.

2022. márc. 31. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
lány vagyok
2022. márc. 31. 20:40

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!