Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Előfordul hogy valaki az...

Előfordul hogy valaki az osztálykirándulásra elfelejt elvinni valami fontos dolgot? Történt már ilyen?

Figyelt kérdés
Pl. pénz, ruhadarabok, ilyesmi. Veletek történt ilyen, hogy valamit otthonhagytatok, vagy elfelejtettétek elvinni? ? Hogyan oldottátok meg ?

2022. ápr. 2. 15:35
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer a fésűmet hagytam otthon, mikor külföldre mentünk csereútra, de az első szembejövő drogériában vettem.
2022. ápr. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig a papucsot felejtettem el. Ha szerencsém volt, tudtam venni, ha nem, úgy jártam.
2022. ápr. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
Londonba tartottunk, mikor az egyik hp észrevette, hogy otthon hagyta a személyijét (akkor még lehetett azzal utazni). Apuci hozta utána, megállították a kedvéért az egész buszt...Még az a szerencse, hogy indulás előtt derült ki, mert a tanárok ellenőrizték. Egyébként a csaj mesélte, hogy hát már egyszer vissza kellett fordulniuk, mert az alapozóját is otthon hagyta. Az feltűnt, de a személyi nem. Grat.
2022. ápr. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Sampont felejtettem el egyszer. Mivel nem hosszú időre mentünk, így nem pakoltam, az meg nem jutott eszembe, hogy fürdőbe is megyünk és utána jó lenne. Kértem az egyik barátnőmtől, nem volt belőle gond. Valaki meg a fogkeféjét hagyta otthon, de vett egyet az első boltban, ahol megálltunk.

Igazából ha a fontosabb dolgokat berakod, akkor nagy baj már nem lehet, mert az apróságokat könnyebb pótolni. Ha írsz listát magadnak, akkor könnyebb semmit se kihagyni csomagoláskor.

2022. ápr. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer önmagamat, mert rossz pályaudvarra mentem :)
2022. ápr. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Sapkát, amikor forró napsütésben gyalogoltunk...
2022. ápr. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Tobbiek adtak, vettem, kihagytam. Elso szemelyben irtam le, de igazabol tobben mindig tobbmindent hagynak otthon. Egy fiu meg idoben rajott, hogy a fontos gyogyszereit otthonhagyta, azt kivartuk, amig jott vele az apja.
2022. ápr. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Pulcsit felejtettem el vinni és pont bejött a hideg. Kaptam kölcsön.
2022. ápr. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Amikor 7.-ben mentünk Erdélybe, a telefontöltőmet felejtettem otthon. Powerbankot szerencsére vittem és az odafele út alatt azzal töltöttem fel. Aztán a szálláson meg kértem kölcsön osztálytárstól.
2022. ápr. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Eddig a legdurvább a tusfürdő volt
2022. júl. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!