Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Trónok harca sorozat szereplők...

Trónok harca sorozat szereplők alapján hogy lehet "beöltözni"?

Figyelt kérdés
A hétvégén megyunk osztálykirándulásra es ez ilyen csapatépítő tréningek féleség lesz😂 minden csoport kapott egy sorozatot ami szerint kell indulot irni es beöltözni. Egyszer se lattam egy részét se ennek a sorozatnak és kb épphogy tudom miről szól😂 tudnátok e ötletet adni hogy lányként kinek/hogyan tudnék beöltözni?😂

2016. szept. 28. 14:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Milyen magas vagy és milyen hosszú/színű a hajad?
2016. szept. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mivel az előző válaszra nem feleltél csak általánosat tudok írni:


Ha nagyon ezüstös szőke hajad van, Daenerys

ha aranyszőke, akkor Cersei

ha barna, akkor Margaery

ha vörös/vörösesbarna, Sansa

ha egyértelműen vörös, akkor Igritte vagy Melisandre

ha sötétbarna, dark Sansa

ha kreol a bőröd és kicsit afros a hajad, Missandei

ha rövid barna hajad van és fiúsabb vagy akkor Arya

ha nagyön rövid fiúsan szőke akkor szentélyrobbantós evil Queen Cersei


Kb ők a fontosabb "fiatal" női karakterek akiket mindenki ismer, ezek között kell hogy valami passzoljon :D De ha nem sajnálod a pénzt vehetsz parókát is. A sorozatban nagyon sokféle hajviselet szerepel, minden szereplőnek saját stílusú frizurái vannak, YouTube-on milliószámra találhatsz hozzá videót, gyönyörű hajfonatokat készzítenek. A ruhákat már nehezebb, de ha van egy kis érzéked a varráshoz könnyű elkészíteni, több kimonó szerű darab/köpeny is van a szereplőkön.

2016. szept. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
41%

A kérdező a kérdés melyik részében jelentette ki, hogy lány? :D


Egyébként egyszerű, keress rá az összes szereplőre és válassz ki jellegzeteset, akit könnyen tudsz alakítani, a hajszín pl. tényleg jó kiindulópont. Nem kell tökéletesnek lennie, csak a színek legyenek meg körülbelül. Ha rám hallgatsz, egy jellegzetes karaktert válassz, pl. Hodor, Jon Snow, Khal Drogo, mert ha beöltözöl valami átlagos karakternek, nem biztos, hogy sokan felismerik majd.


Hányan vagytok a csoportban? Ha elegen, feloszthatjátok a Stark gyerekeket is és lehet a csoport témája "Family reunion" mivel a sorozat legelején még az összes testvér együtt van, most meg már néhányuk halott, de a többi is a világ másik felén van, valószínű, hogy sose látják egymást viszont, és ezt mindenki tudja, aki nézi. Ha még többen vagytok a csapatban, a szülők is jelen lehetnek, ha kevesebben, akkor meg a "jelentéktelenebb" testvéreket, pl. Robb vagy Bran ki lehet hagyni.

2016. szept. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
mondjuk abban a részében hogy: "tudnátok e ötletet adni hogy LÁNYként kinek/hogyan tudnék beöltözni?"
2016. szept. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!:) Ja es lány vagyok valoban:D siettem es azert fogalmaztam furcsan:D de fiunak nem nagyon akarok beöltözni. :D enis a hajam szinebol probaltam kiindulni(barna) de nem nagyon jutottam semmire még:D
2016. szept. 28. 19:20
 6/9 A kérdező kommentje:
Na meg az is bekavar hogy a feladatokat este a hidegben fogjuk teljesíteni, igy meg nem akarok szoknyaban rohangalni:D
2016. szept. 28. 19:21
 7/9 anonim ***** válasza:

#2 vagyok, #3 olvasd el jobban a kérdést :DD

Kérdező keress rá azokra akiket leírtam, de ha nem is az összesre csak Margaeryre és dark Sansára :D Ők szoknyában vannak igaz, de simán felvehetsz alá egy nadrágot vagy nem egy óriási szoknyát veszel fel csak egy kisebbet ami nem akadályoz a szaladgálásban. Plusz nem kell tökéletes cosplaynek lenni, elég néhány jelképes dolog, pl egy selyemsál, Margaerynél egy szál sárga rózsa, agancsos-rózsás korona stb.

2016. szept. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötleteket!😊 Vagy Margaery leszek vagy pedig Missandei!☺☺
2016. szept. 29. 07:42
 9/9 anonim ***** válasza:
Jesszus, igazatok van :D Ne haragudjatok, na de jól azt hittem, hogy milyen igazam van, erre én olvastam el csicskán a kérdést. :D
2016. szept. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!