Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Bejelöltem egy felsőbb éves...

Bejelöltem egy felsőbb éves fiút, mert tetszik?

Figyelt kérdés
És kb. 2 perc múlva vissza is jelölt. Kérdésem, hogy te is ilyen gyorsan vissza szoktál jelölni embereket, akiket személyesen nem ismersz csak van egy közös pont (gimi)?

2022. ápr. 7. 21:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
30%
2 perc után visszajelölt, meg kitudja hányszor ki is csapta.
2022. ápr. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%
Nem pont telefonozott és ezert jelölt vissza ilyen gyorsan, deeehogy.. csak mert már azon gondolkodik, hogy te leszel a gyerekei anyja.
2022. ápr. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
A kérdés melyik része nem érthető, hogy nem sikerült megválaszolni?
2022. ápr. 7. 21:41
 4/11 anonim ***** válasza:
88%
Igen, bejelölted.🤷‍♂️
2022. ápr. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%
Igen, bejelöltél egy fiút, mert tetszik. De hogy erről miért kellett kérdést kiírni, azt én sem értem. 🤷🏻‍♂️
2022. ápr. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
87%
Nem jelölted be
2022. ápr. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Aki gyors lendülettel igazol vissza bárkit, még azt is akit nem is ismer, nincs közös múltjuk, sem jelenük és még lehetne sorolni, az olyan ember nem más, mint csak simán ismerősgyűjtő.
2022. ápr. 8. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Igen, én mindenkit akit ismerek gyorsan visszajelölök, nem szoktam megnézni alaposan az adatlapját. Ha ismerős a neve és a fényképe és már volt közöttünk beszélgetés akkor visszajelölöm. De lassan jelölöm vissza ha nem vagyok gépközelben mert akkor csak később látom a barátfelkérést és ha meg ott vagyok a gép előtt vagy a telefonom jelez akkor meg azonnal visszajelölöm mert akkor meg azonnal látom. Persze idegeneket nem jelölök vissza, azt senkinek sem ajánlom!!! Mindig olyan jelöljetek vissza, akit ismertek! És hát gyorsan is visszalehet jelölni. Főleg ha gépközelben vagytok, de ezzel senkit sem 9sztönzök arra hogy mindig gépközelben legyenek mert kell a gépen túl is élet. Ha túráztok akkor ne telefonozzatok meg akkor se ha családdal vagytok. De lehet jó is az, ha kapcsolatot tartotok fent állandóan csak engem mindig Büdösnek csúfoltak és emiatt nem voltak társas kapcsolataim, ezért lehet hogy nem kéne a szavamra adni, de azért gondoltam leírom a tanácsomat és remélem megfogadod.
2022. ápr. 8. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha épp kezemben van a teló és olyan az illető, akit vissza akarok igazolni, akkor nem gondolkodok, hanem visszaigazolom.
2022. ápr. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
76%
Gyors visszaigazolt mert zavarta a felugró értesítés, amúgy a barátnőjével beszélt éppen valószínűleg.
2022. ápr. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!