Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lány bejelőltem fcbon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány bejelőltem fcbon 16-17 éves lányok nekektek tetszik ez a szöveg?

Figyelt kérdés

Nos a szoveg egyrészét kopintotam innen az oldalról szóval vélemény?


Szia Ez komoly? Létezik ilyen fiu ?Sportos, intelligens, humoros, figyelmes, becsüli saját magát és tisztel másokat, törekvése és kitartása irigylésre méltó. Létezik ilyen? ja es mindenek tetejeben hetero Naná hogy!! Itt vagyok Igazi szupermen, ha nagyon megerőltetem magam, akkor még lézert ki tudok loni De ez most másodlagos ,nagyon gyönyörűek a szemeid biztos öreg apádtól örökölted van kedved egy ivar élet palival ismerkedni ?



2021. jan. 28. 10:56
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem sok eselyed van ezzel a dumaval ...bocs .. ne varj nagy eredmenyt !
2021. jan. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Jó oké koszi
2021. jan. 28. 11:00
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha leírnád helyesen akkor kevésbé lenne szar, de én szerintem ignorálnék egy ilyet. Legyél kicsit kevésbé elszálva magadtól.
2021. jan. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Es mit hagyak ki belole?
2021. jan. 28. 11:09
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

A szián kívül mindent.

A lányoknak nem kellenek ilyen "dumák" mert a nagyrésza csak cringe és eröltetett. Teljesen jó hogyha leírod hogy szimpatikusnak találod és szívesen megismernéd. Ha így is visszautasít akkor nem a szövegeddel van a baj, hanem csak nem akar ismeriedni.

2021. jan. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Jó oké koszi elkuldtem nem valaszolt 🙂

Inkabb elobe probalkozok

2021. jan. 28. 11:26
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Mi van az új generációval emberek? Ez mi ez a szöveg?xdd

Fiú vagyok, de ha nekem egy lány ilyet írna, én elásnám magam, vagy ha én írnék ilyet egy lánynak, elsüllyednék szégyenembe. Nagyon gáz!! xdxdxdxdxdxdxdxdxdxdxdxdxdxdxdxd atya úristen

2021. jan. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Oke 7es
2021. jan. 28. 11:37
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Feldobnád a napom, de a barátaimét is (mert elküldeném mindenkinek)egy ilyen szöveggel az biztos 😂

De nem lenne ebből szerelem, max csinálnék egy screenshot-ot és röhögnék rajta.


Számít a magabiztosság az ismerkedésben, de azért nem egy ilyen önfényező, egoista szöveg lenne a nyerő az biztos. Próbáld meg valami egyszerű szöveggel, ha tetszel neki amúgy is vissza fog írni, ha meg nem akkor a shakespearei-szonettekkel sem fog összejönni.

Sok sikert amúgy :D

2021. jan. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Lány vagyok és szerintem is gáz...
2021. jan. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!