Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Melyik volt osztálytársad/isme...

Melyik volt osztálytársad/ismerősöd változott a legnagyobbat? Ki mire vitte?

Figyelt kérdés
Akár osztálytalálkozón, akár összefutva. Kin/min lepődtél meg a legjobban és miért?

2022. ápr. 16. 21:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Azon, hogy mennyire megkomolyodtak azok, akikről ezt nem gondoltam volna. 10 év..
2022. ápr. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is inkább jelembeli küldömséget vettem észre rajtuk...aki gazdag volt az is maradt, aki csóró az is maradt :d egyetlen egy csajt ismerek aki forma 1 Mercedes standján lett ilyen mindenes, felszolgaló csaj...de ő nem az osztály társam volt, csak évfolyam.


29f

2022. ápr. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
Igaz, csak instan latom, de az egyik volt kis szöszi csaj altalanos iskolai osztalytarsam, aki raadasul fullosan is nez ki, most kamionoskent dolgozik, nekem o volt a legnagyobb meglepetes, a tobbiek a szokasos hetkoznapi szakmaban helyezkedtek el, vendeglatas, turisztika, szepsegapolas stb
2022. ápr. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%
Nem tartom velük a kapcsolatot, így nem tudom.
2022. ápr. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
27%
Egy osztálytársnőm csodálatos meggazdagodáson ment keresztül, egy sugar daddyt talált magának. Mondjuk sosem volt a legélesebb kés, de azért meglepődtem, ennél okosabb volt a társaság.
2022. ápr. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
50%

10 éves osztálytalálkozó.

Nagyjából tudtuk kivel mi van, de volt pár ember, aki semmilyen életjelet nem adott magáról.

Egy elég elegáns étterembe volt tartva nyáron, kinn gyűlekeztünk az udvaron.

Hát amit akkor ott láttunk azt nem felejtem, én sem meg a többiek sem.

Mindenki nézte milyen kocsival jön a többi, milyen ruhában van, esetleg ha van feleség vagy férj hogy néz ki.

Kinn beszélgettünk valami sportkocsi hangját hallottuk messziről.Jött egy lamborghini,mindenki nézte, mikor beállt a parkolóba még kicsit játszott is a gázzal, hogy feltűnőbb legyen.Levolt sötétítve, mindenki nézte ki az.Hát mikor kinyitotta az ajtót akkor láttuk.Volt egy sportos de csendes gyerek az osztályban mindig különc volt, akkoriban is járt erőemelő versenyekre juniorban, nem nagyon haverkodott senkivel, mert a kondiból voltak haverjai, mind ilyen menő kocsikkal.Velünk szóba sem állt.

nos nyillot az ajtó, és valami olyat láttunk amit eddig max interneten mémvideóban.

kiszállt egy akkora csávó, hogy a karja nagyobb volt mint a combom,szétszoláriumozva,agyontetoválva, valami olyan eltorzult arca volt, hogy ránézésre 10 évet mondtam volna valamelyik börtönben.

Aztán jött a másik sokkkkk, odament a másik oldalra és kinyitotta az ajtót,hát én sok szép nőt láttam már, de egy olyan nő ült mellette, hogy szinte mindenki, még a nők is irigykedve nézték.

Kiderült egy playmate modell volt.

Emberünk pedig hollandiában ''működtet'' caffeshopokat, nightclubbokat,modellügynkségeket.mondanom se kell hogy milyen ember volt, persze legnagyobb sikere neki volt az osztálytalálkozón, de lényegében mindenki irigykedett rá.

2022. ápr. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
85%

Azon, hogy mennyire leamortizálódott a többség.


Az osztály átlagos arcai közül maradt 2-3 ember, akire azt mondom, hogy jól néz ki, két srác és egy lány. Szép a bőrük, nincsenek elhízva, nem szakadtak, romosak. A többiek katasztrófa... 35 évesek vagyunk, még fiatal embereknek mondanám magunkat és ki vagyok borulva teljesen, hogy emberek milyen állapotban vannak.


Túlsúly, nőknél lenőtt őszes vagy nénisre vágott haj, férfiaknál fanszőrre emlékeztető ápolatlan arcszőrzet, csupa mély ránc, pigmentfoltok, gusztustalan bő ruhák, amit normális ember otthonra hordana, sokaknak a fogaik is undorítóak. A találkozón is vedeltek és füstöltek rendesen, szóval nem csodálkozom, hogy megvan az eredménye... Többségüknek ráadásul gyerekezni fontosabb volt, mint előtte összeszedni magát anyagilag.


Csalódtam kicsit, hogy azok a srácok, akiket akkor vagány arcoknak tartottam, milyen ronda felnőttek lettek. Pedig ott az élő példa, hogy lehet máshogy is.

2022. ápr. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
69%

Egyszer összefutottam az osztály legbeképzeltebb pitsájával. Rendesen meghökkentem, észre is vette rajtam a döbbenetet.

Egy debella állat lett. Jól meghízott, olyan táskásak voltak a szemei mint Lölőnek. Kb 20 évvel öregebbnek nézett ki a koránál.


Amúgy a lányok nem sokra vitték, többségük csak anya lett.

A fiúk közül volt, aki börtönbe került betörés miatt. Van aki vállalkozó lett (legrosszabb tanuló volt), van aki még mindig tanul, vagy sima alkalmazott. Van aki kiment külföldre pincérkedni.

2022. ápr. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

van 1 csaj ismerősöm, ribikkel lógott együtt tiniként kb, de már akkor kitűnt belőle a másság (mármint nem úgy).


Később megmentette az életem (röviden: kiállt mellettem amikor összedölt minden kb), mára egyetemet végzett és a legjobb valaki/akárki/bárki akit valaha is ismertem!


Másik ismerős: középsuliba részegen, beszívva járt be, egy marék g*ci többet ért nála, merthogy középsuliban többször a halálomat kívánta azért mert beteg vagyok, kibuktunk mind a 2-en 10-ben, aztán majdnem elvitte a rák, ő keresett meg 7 évre rá, azóta haverom!

2023. jún. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!