Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ezt miért engedték neki?...

Ezt miért engedték neki? Miért nem rúgták ki?

Figyelt kérdés

Volt egy alkolista tanárom még általánosban (6-10 éves voltam.), minden nap ordított velük, verbálisan bántott minket, volt, hogy azért rángatott meg valakit, mert véletlen leejtette a kulacsát.

Az igazgatóval imádták egymást, a tanárom minden nap kis apróságokat (csoki, egy üzenet, toll,…) adott neki.

Nagyon sokan mentek el onnét, miután már fizikailag is bántott minket.

Nem értem miért nem jelentette fel senki őt egyik szülő se.



Rosszul vagyok a tőle lévő emlékeimtől, este feljön, nem kapok levegőt tőle, ver a szívem, minden visszajön, az a félelem, amilyen vele volt lenni.



2022. ápr. 23. 19:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Pedig az ilyennek előbb utóbb mindig híre megy.Gondolom tövig nyalt az igazgatónak, meg az igazgatótok is egy sz@r alak lehetett.

De azt nem értem,ha ennyi panasz és ilyen durva panaszok voltak rá, gondolom a szülők csak szóltak az igazgatónak.Ha sok szülő összefogott volna ellene, tuti ki vizsgálálják az ügyet.

Vagy nem?

Nagyon sajnálom, hogy ilyen dolgokon mentèl keresztül.😭

2022. ápr. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Jólvan már azért bele ne halj a traumáidba.

nekem is volt ilyen. Soha nem volt józan.

Ez van

2022. ápr. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

"Az igazgatóval imádták egymást, a tanárom minden nap kis apróságokat (csoki, egy üzenet, toll,…) adott neki."


Pontosan ezért. Lehetséges, hogy valakik már megpróbáltak eljárást indíttatni ellene, de a diri mindig bevédte a seggét.

2022. ápr. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

1, Az a baj, hogy frissen költöztünk ki hozzá Angliába, nem értettem semmit, nem tudom mit csináltak a szülők vagy mit igen. Annyit láttam azt, hogy egyre kevesebb gyerek volt az osztályba, hogy sírtak, meg remegtek.


2, Hány éves voltál akkor? Hány órát tanított? Nekem az ofőm volt, minden nap ő volt velünk.


3, Lehetséges, erre még nem gondoltam.

2022. ápr. 23. 19:50
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Az igazgató is megéri a pénzét.

Kettes,te meg nagyon rosszindulatú vagy.

Nem kell ennyire bunkónak lenni szegény kérdezővel.

2022. ápr. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Jaa, hogy ez nem itthon Magyarországon volt? Én azt hittem.😯😢

De akkor is nagyon durva.

Az ilyen nem tanárnak való.

Az ilyen menjen el birkapàsztornak,azt ott kedvére óbegathat a birkàkkal, lehet még bègetnek is neki... Első voltam.

2022. ápr. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk általánosban egy tesitanár volt ilyen, ráadásul még pedofil hajlamai is voltak, így visszagondolva. (Megesett hogy csajokat taperolt.) Volt, hogy a szertárban vodkásüveg befigyelt. Volt, hogy mentünk fel órára, és a folyósón ütlegelt egy gyereket, majd egy osztálytársamat is megcsapta, hogy mi a fenét bámul. Meg ő tanított minket alsóban úszni, amikor a strandon bepámikoltam a mélyvízben, elkezdett dobálni ide-oda. (Ironikus, hogy végül neki köszönhetően tanultam meg úszni.) Volt, hogy kirúgták, de aztán 1 év múlva visszakerült. Vagy nyalt, vagy volt valami zsarolási aduásza az igazgató ellen, már nem emlékszem, még a kilencvenes években történt. Azóta nem tudom, mi van vele, de nem lennék meglepve, ha megtudnám, hogy leültették molesztálásért.
2022. ápr. 24. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és ez Magyarországon volt, Szegeden.
2022. ápr. 24. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!