Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ernst Kaltenbrunner megfelelő...

Ernst Kaltenbrunner megfelelő példakép lesz töri órára? Kiselőadást kell tartani tetsző történelmi személyiségről-én őt választottam

Figyelt kérdés
2022. ápr. 28. 21:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha neked ő a példakép, persze, mutasd be, miért nézel fel rá, és miért hat rád pozitívan, mint példakép.
2022. ápr. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%
Natürlich!
2022. ápr. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%
Ha balhét akarsz, csináld! Nürnbergben elítélték tömeggyilkosságért és felakasztották. Sok dolog felhozható a per ellen-jogosan-de éppen az ő esetében teljesen megérdemelt volt az ítélet.
2022. ápr. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 hollófernyiges ***** válasza:
94%
Reméljük neked is hasonló sors jut, mint a példaképednek.
2022. ápr. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért ő a példaképed? Olvastam elég sokat a nürnbergi perről és az abban résztvevő náci politikusokról. Kaltenbrunner volt a leglabilisabb alkat, az egyik legrosszabb jellemzést kapta a pszichológusoktól és nála szinte mindenki (csak Streicher nem) intelligensebb volt. Ha mindenképp az elítéltek közül akarsz valakit, olyat válassz, aki kevésbé "terhelt".
2022. ápr. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

A másik helyezett Martin Bormann lett volna.


De erősen gondolkodom Reinhard Heydrichen is.

2022. ápr. 29. 18:11
 7/7 anonim ***** válasza:
Okés. Örülünk neki.
2022. ápr. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!