Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mégis miért ennyire gonoszak...

Mégis miért ennyire gonoszak az osztálytársaim?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok. Most járok 10.-be. Nem indult túl jól a kapcsolatom az osztálytársaimmal ezért ki vagyok közösítve. Pedig semm rosszat nem tettem tényleg. Jól öltözött vagyok és szerintem egyáltalán nem nézek ki rosszul. Igen tanulok mert fontos az hogy mi lesz belőlem! Eddig elvisletem de most már elegem van! Az oké hogy úgy tesznek mintha ott se lennék. De hogy mindig tőlem várják el hogy feleljek először meg hogy mindig én alkalmazkodnak. Ez sok! Most például új osztályba mentünk és én már foglaltam helyet oda raktam a cuccaim kimentem és mikor vissza jöttem elfoglalták. Mondtam hogy az az én helyen erre még besértődnek. Én nekem kevesebb jogom van mint nekik? Ők megalázhtanak engem? Vagy ez hogy van?

Ez nem önsajnálat! Csak szeretném valakivel megosztani! Köszönöm annak aki elolvasta!



2022. máj. 2. 09:37
 1/9 anonim ***** válasza:
70%
Ha nem tettél semmit, akkor miért nem indult jól a kapcsolat, és miért közösitenek ki?
2022. máj. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mert visszahúzodobb voltam és nem nagyon nyitottam mások felé...
2022. máj. 2. 09:56
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
Teljesen ismerős érzés. Én ugyanígy vagyok, csak akkor ismernek ha igénylik a segítségem máskor észre se vesznek. Annyit tudok tanácsolni, hogy ne hagyd magad.
2022. máj. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Engem is kiközösítettek. Aki csendesebb, azt nehezen fogadják be, és csupán akkor kérnek belőle, ha valami kell nekik.

A mai világban alapból klikkesednek az emberek.

Azt is kinézik, akiről tudják, hogy tehetségesebb, jobb tanuló.

Ne hagyd magad, ne felelj meg nekik.

2022. máj. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
24%

#4 "Aki csendesebb, azt nehezen fogadják be ..." Mit fogadjanak be rajta? Kihuzza magát minden közösségi dologbol MERT Ö "csendesebb", "zárkozottabb", "introvertált". A világ minden kincséért sem jutna eszükbe, hogy önmagukat zárják ki a közösségböl. Ez ellen meg nem rinyálni hanem tenni kell. Önmagukon változtatni, különben ez egész életükben igy lesz.

"A mai világban alapból klikkesednek az emberek." De ne felejtsd el, hogy a tegnapi világban is ez volt meg a holnapiban is ez lesz!!!! És az, hogy ezekböl mindböl kimaradsz, a te választásod elsösorban.

2022. máj. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van! Tényleg kihúztam kihúzom magamat a dolgokból. Próbálok rajta változtatni.
2022. máj. 2. 16:25
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez már régebben is így volt
2022. máj. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
8%

Off:

Légyszi légyszi ne legyen már érv, hogy jól nézel ki és jól öltözködsz. Ha valaki így gondolkodik, azt én durván bullyznám.

2022. máj. 3. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
,,Nekem kevesebb jogom van mint nekik? Ők megalázhtanak engem? Vagy ez hogy van?" Ez úgy van, hogy nincs kevesebb jogod, de mégis megalázhatnak. Mert ez most még (egyelőre, jó esetben) nem jogi kérdés, hanem pszichológiai. Ha valamilyen tényleges jogsértést követne el valamelyik, arra azonnal le kell csapni és minden elképzelhető helyen és fórumon jelenteni.
2023. jan. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!