Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mi lenne a reakciótok, ha egy...

Mi lenne a reakciótok, ha egy osztálytársatok, aki boldognak tűnt, öngyilkos lenne, mit gondolnátok?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 22. 19:19
 1/9 anonim ***** válasza:
18%
Leszarnám
2022. ápr. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%

Általában az öngyilkosság előtt furcsa mód felvidulnak az emberek, amikor már megszületett bennük az elhatározás.

Szóval, hogy ha hirtelen megvidámodik valaki aki depis, arra nagyon kell figyelni

2022. ápr. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%

Nálunk volt egy lány, kitűnő tanuló volt meg legjobb barátnője is volt, a szülei is szerették, rendes holmijai voltak. Egyik nap beállt a vonat elé.


Én nem votlam az osztálytársnője, teljesen le voltam döbbenve, úgy ahogy sok más gyerek az osztáyá kívül.


Akik egy kicsit jobban ismerték (értsd, valaha beszéltek már vele 1-2 mondatot), azok rögtön elkezdtek műsorozi, siratták, aztán 1 hét múlva elfelejtették azt is, hogy étezett.


Voltak, akik nem ismerték de őket is megríkatta az egész, mert a saját öngyilkossági gondolataik eszükbe jutottak vagy csak az eset volt túl szomorú.


1 hétig mindenki szomorkodott, aztán elfelejtették, pár hónap múlva viccelődtek a halálával.


A legjobb barátnője más volt, ő 2 hétig otthon maradt és utána amikor visszajött, tartotta magát, de látszott, hogy ki van borulva.

2022. ápr. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%
Robin Williams is boldognak tűnt...
2022. ápr. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, milyen kapcsolatban voltam vele.

De nem sok ember halála rázna meg

2022. ápr. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
22%

magasból leszarnám akárki is az, nekem az se kutyám se macskám.


MIért ha én ölném meg magam az kit érdekelne? Senkit.

Na hát akkor...

2022. ápr. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Megtörtént, még középiskolában. Az egész sulit megrázta a dolog...
2022. ápr. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
76%

"Robin Williams is boldognak tűnt..."

Azért az ő öngyilkossága egy kicsit más volt. Ő egy durva gyógyíthatatlan betegség miatt lett öngyilkos, ami lassú kínhalállal járt volna, és azt nem akarta kivárni, ill. szeretteit terhelni ezzel. Azt akarta, hogy még úgy emlékezzenek rá, amilyennek akkor látták.

2022. ápr. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem ez nagyon múlik azon, hogy mennyire népszerű, mennyire szeretik, ill. az iskolában mennyire erős a közösség. A mi iskolánkban pl. az osztálytársak alig ismerték egymást, nemhogy az iskolatársak, szóval egy ilyen eset nem rázta volna meg olyan nagyon a társaságot, viszont ha "egy nagy család", akkor lehet, hogy nehezen dolgoznák fel.
2022. ápr. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!