Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Osztálykirándulásra mit kell...

Osztálykirándulásra mit kell bepakolni/vinni magunkkal?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, korábbi években nem volt kirándulás a COVID miatt, ez az első osztálykirándulásunk. 3 napos lesz, 2 éjszaka

Esetleg elérhető valahol egy lista, hogy mit kell vinni magunkkal? Azért, hogy biztosan ne maradjon itthon semmi.

Köszönöm!



2022. máj. 11. 19:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
5%

Ha vannak csajok koton

Alkohol

Pénz

Egy kis kaja

Telefontolto

Telefon

2022. máj. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__tanarok-iskolatarsak..

Csütörtök estétől megnézheted a mitvigyek.hu, az ofőd talán ott teszi elérhetővé.

2022. máj. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem voltál még se táborban, se nyaralni, se sehol máshol?


Gondold végig, mit használsz otthon két nap alatt.

Tisztálkodószerek, dezodor, stb.


Két váltás ruha

fehérnemű szintén 2x

esőkabát, stb.

Esetleg egy pótcipő.

2022. máj. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%
Betadin, gézlap, kötszer, és fásli. Inkább legyen plsuzba minthogy kelljen és ne legyen. Nekem erdei iskolában tört el a lábam, "csodálatos" volt, hogy még befáslizni sem tudtuk amíg hazaértem, hogy ne fájjon annyira.
2022. máj. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Minden ruhadarabból eggyel többet, mint ahány napra mész. Akármivel leöntheted, lehet beleülsz valamibe, lehet bepisilsz, jó ha van egy tartalék.


Legyen valami plusz kajád, ami nem olvad szét a napon, nem romlandó, pl müzliszelet, ga két étkezés között nem bírnád.


Vigyél egy kulacsot, mert azt reggel feltöltöd és út alatt utántöltheted, illetve, ha elrontod a gyomrod, teát is kérhetsz bele.


Ha lány vagy, akkor betéted legyen, egyet tegyél be magadnak, akkor is, ha nem jönne épp meg, ki tudja mennyi időnként álltok meg, jól jön, ha egy kis pisi becsorogna.


Fülhallgató.


Telefontöltő.


Ha olvasol, könyvet vigyél.


És ilyeneket is, hogy fésű, tusfürdő, fogkefe, fogkrém.


Törölköző nem biztos hogy kell, de jó ha viszel.


Én kirándulás alatt sosem mostam hajat, mindig előtte és utána, de ha te naponta beszárítod vigyél azt is.


Elsősegély cuccot és zsepit is vigyél.

Pl ha hasmasod lenne jó ha nem azzal telik az idő hogy gyógyszertár után kutakodtok.

2022. máj. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ja és a végén nem arra céloztam, hogy ha beszárítod naponta akkor vigyél hajat, hanem hajszárítót vigyél. :D
2022. máj. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Betét. Egy lány bármikor vérezhet!
2022. máj. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
23%

#5:

B*szki, tukmáld már rá az egész fürdőszobát! xD

2022. máj. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
33%

Amúgy 8, vicces, de egyszer volt, hogy feleslegesen rámoltam be a fürdőszoba cuccokat. Egyetemi gólyatáborban nem fürödtem, nem volt túl szimpi a tusoló plusz a szivatások is túlléptek egy határt. Ahogy megérkeztem haza első dolgom volt a kádba bemászni. :D

A mégviccesebb, hogy nyár volt és SENKI sem panaszkodott arra, hogy szagom volna, pedig elég szókimondó csapatban voltam.

Sőt, egy fiú még udvarolt is.

2022. máj. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
50%

"illetve, ha elrontod a gyomrod, teát is kérhetsz bele."

😲

2022. máj. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!