Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek ezt miért csinálja?XD

Szerintetek ezt miért csinálja?XD

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársunk, fiú, és állandóan de tényleg kb mindennap a legjobb barátnőmnek (néha nekem is) odakiabál hogy: "Mivan xy??" (*A barátnőm neve*) és múltkor mikor ültünk a padba és beszélgettünk ez a gyerek odalopózott a barátnőm mögé és akkor is úgy rá ordibált hogy szegény barátnőm nagyon megijedt😂😂

Szerintetek ez így mi?😂💀



2022. máj. 14. 12:19
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem tetszik neki a barátnőd.
2022. máj. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom hány évesek vagytok, de van az a kor, amikor még valamiért mi fiúk, azt hisszük így kell felkelteni a lány érdeklődését😅🤷‍♂️
2022. máj. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Kisegítőbe jártok?
2022. máj. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%
Történetek az elmegyógyból
2022. máj. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha jol ertem, 12 evesek vagytok. Vagy tetszik neki a baratnod, vagy most fedezte fel a noi nemer es minden izgatja.
2022. máj. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Csak egy újabb kanos tinédzser.
2022. máj. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azért csinálja, mert kamasz és mindenki másképp reagál erre az átmeneti állapotra.
2022. máj. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Senior Séf ***** válasza:
Pontosan azért csinálja, ami meg is történt: hogy felkeltse az érdeklődéseteket.
2022. máj. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!